Kibeszélő Futballkupa 2021

Nos én nem mondanám ! Ugyan azt csinálja mint tavaly :( 3 Egymás utáni mérkőzést veszítettem el 70% feletti eséllyel ! Röhej úgy ahogy van :)

ashea teljesen igazad van. Nekem 4-5-t szokott zsinórban ugyanígy elbukni. Bosszantó és idegesítő, de gondolom erre sem fektetnek a fejlesztők energiát ugyanúgy mint a gvg évek óta fennálló hibáira sem. :(
 

helen

Nagyon aktív tag
Én is pont most mérgelődök hogy egymás után 3 meccset buktam, holott a zászló nekem állt volna.. Nálam mutatott magasabb esélyt.. :(
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ilyen a sport :) Van amikor a sokkal gyengébb is borsot tud törni az esélyesebb orra alá! Jó pár országos fix egyes mérkőzés megmutatta már, hogy minden lehetséges, és ha lehetséges elő is fordul :) Sose higgy a statisztikáknak, becsaphatnak vele! Ha érzed a csí-t, akkor legyél bátor :)
 

tomix0

Új tag
Sziasztok!Nekem folyamatosan lefagy ,amikor meccsre megyek és szeretném a csapatot változtatni.Nem a gépemmel van a baj az tuti!
 
Ilyen a sport :) Van amikor a sokkal gyengébb is borsot tud törni az esélyesebb orra alá! Jó pár országos fix egyes mérkőzés megmutatta már, hogy minden lehetséges, és ha lehetséges elő is fordul :) Sose higgy a statisztikáknak, becsaphatnak vele! Ha érzed a csí-t, akkor legyél bátor :)

Jogos csak 10-ből 1x szokott ez megtörténni. Itt meg 10-ből 5-6x is 81% eséllyel is bukik az ember. Továbbra is ez az egyik leggyengébb event ami itt található. Mind a "szerencsefaktor" miatt és mind a gyenge nyeremények miatt.
 
Szerintem sem az az esély, amit kiír, talán inkább az, hogy az 50%-tól való távolságát el kell felezni. Pl.: Kiír:80% valós:65%, vagy kiír:20% valós:35%. Én is buktam 70% felett, és nyertem 20% alatt. Ilyen az élet.
 
Fent