FP berakás

Lorant96

Nagyon aktív tag
Meg akkor is jöhetne figyelmeztetés, ha többet raknánk be, mint amennyi várhatóan visszajön.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A rendszer nem jelzi, ha pl. első helyre teszel x pontot, de mire bepötyögted, már más megtette, Te meg lépteted, bukva ezzel.
Ugyanez a helyzet azzal is, ha többet raknál be, mint amennyi várhatóan visszajön, mivel közben valaki más is pakolt, de azt nem jelezte ki rögtön a rendszer.
 

va767

Új tag
Azt szeretném, ha meg lehetne határozni, hogy ha rakok valakinek a nevijébe, akkor mindenképpen raktárból kerüljenek be oda a pontok, ne pedig először az FP csíkról.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Azt szeretném, ha meg lehetne határozni, hogy ha rakok valakinek a nevijébe, akkor mindenképpen raktárból kerüljenek be oda a pontok, ne pedig először az FP csíkról.

És ennek mi értelme? Mindenki arra törekszik, hogy a raktárában növelje a mennyiséget.
 
Igen, én is jártam már így a pc éppen frissített, és türelmetlenül 2 alkalommal kattintottam a küldre, erre az egész nevit léptettem :( előfordul sajna, de én is azt mondom számolni kell.
Viszont javasolnám, az elévülést, pl ha beáll egy nevezetes, vagy inaktívvá válik a tag, 30 nap után térjen vissza az fp a raktárba.
 
Fent