Fosztogatás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3167

Guest
Elnézést ha már van valamelyik témakörbe infó róla,de szeretném tudni,mik a feltételei annak,hogy a sereg legyőzése után ki az akit lehet is fosztani,és kinél adja be a motiválás lehetőségét?
Köszi
 

DeletedUser

Guest
Egy feltétele van, hogy legyen fosztható épület, amiben van megtermelt arany, alapanyag, nyersi.
Minden más az bug, amelyekre a választ megtalálod az illetékes topicokban. (keresés, jobb felső sarok)
 

DeletedUser3167

Guest
És mikor fosztható az épület?Ha folyik benne a termelés,vagy csak ha már lejárt a termelési idő,és látni a ládát felette?
 

DeletedUser

Guest
Ha lejárt a termelés, egészen addig, amíg meg nem romlik az áru.
 

DeletedUser36

Guest
Ja megromlik a gyümölcs de nem a vas kö stb nevetséges:(:(
 

DeletedUser3309

Guest
ÜDV!

Nekem egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatba megtámadott 1 játékos 2 szer és külön külön 1-1 termelő épületemből eltűnt a nyersanyag miután lejárt a termelés de a támadás 4-5 órával előbb volt ez bug vagy hiba vagy heccet használ ? És a mielőtt lejárt volna az aktuális épületem termelése ezt jelezte a támadás jelentésnél nem rabolt semmit miután lejárt az épület termelése utána már az jelezte egyik épületedet kifosztották.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sikeres csata után 24 órán keresztül lehet a fosztást elvégezni; persze csak 1 épületen.
 

DeletedUser21817

Guest
Sziasztok!

Egy észrevételem lenne. Sok ismerősömet/céhtársamat érinti a dolog. Korban sokkal fejlettebbek folyamatosan támadják őket (amivel nincs baj,én is ezt teszem) viszont nem csak támadnak ,hanem fosztogatnak is és emiatt nem tud fejlődni tehát esélye sincs megvédeni magát. Van ismerősöm akinek a nyersanyag termelőit naponta többször ki szokták fosztani és ez miatt először csak ideges volt viszont már a játék abbahagyását fontolgatja, és szerintem nem ő az egyetlen aki e dolog miatt abbahagyja a játékot.
A kérdésem az lenne ,hogy nem lehet-e a fosztogatást mint opciót egy frissítéssel kiiktatni a játékból?

Üdv, Adamsky
 

DeletedUser2189

Guest
Üdv!

Erre lehetne mondani a szokásos sablont: ha nem tetszik, nem muszáj játszani. Viszont
A fosztogatás a játék egy alap része, hidd el sokkal többen hagynák abba a játékot, ha nem lehetne fosztogatni :) A másik pedig, hogy ez ellen is lehet védekezni. Úgy indítasz el alapanyagtermelést, amikor tudod, hogy gépnél leszel. Mondjuk minden nap 7kor benézel, akkor 24 órásra állítod a termelést.
Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell....

Üdv.
Ashigaka
 

DeletedUser21817

Guest
Igen lehet ,hogy ezzel meg lehetne oldani ,de miért kell azokat hátráltatni akik kisebb fejlettségi szinten vannak?
Meglátásom szerint a fosztogatás csak arra jó ,hogy a kicsiket/kisebbeket lehet fosztogatni ezáltal az amúgy is erős birodalmat lehet tovább növelni. De lehet én vagyok a ***** ,hogy nem fosztogatok és ezzel meghagyom mindenkinek a fejlődés lehetőségét és ,hogy nyugodtan játszhasson....
 

DeletedUser2189

Guest
te azt mondod, hátráltatás, én azt mondom előny. Nézőpont kérdése. Tegnap késő este óta 223 bronzkori kereskedelmi árut fosztottam. Ezáltal a vaskorhoz szükséges ker. áru nagy része meg is van. Nem is termelek ilyet, mert minek? Megtámadok valakit és elveszem tőle. Így nem kell kifejlesztenem, tudok tovább haladni, hamarabb lesz olyan dolgom, ami további előnyt biztosít számomra. Ha tetszik, ha nem, ez egy háborús, stratégiai játék, ahol mindenkinek van/lehet egyedi taktikája. Aki pedig nem tud a fosztogatás ellen védekezni még a 24 órás termeléssel sem, az ne játszon ezzel. Rengeteg más böngészős játék van, ahol nincs "ellenség" akitől tartanod kellene...
 

DeletedUser

Guest
Nekem ezzel, nem az a bajom, hogy fosztogatnak, hanem az:
Megtámad, megver, bejut a városba és nem csinál semmit, hanem hazamegy. majd rá x órával visszajön és akkor foszt. Teljesen életszerű a dolog. Odamegyek nincs ott semmi értékes, sebaj majd visszajövök és elviszem akkor ha már lesz. Ez ellen az időzítéssel sem lehet védekezni. Mert szinte biztos, hogy lesz olyan amikor nem percre pontosan tud valaki a gép előtt ülni, kivéve a kockákat. Én inkább 4 órás termelés híve vagyok avval is lehet 20-at termelni, max ha nem érek rá, vagy kifosztottak, akkor nem jön be, de nem viszik el mind 20-at.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent