Forge pont láncok csalás elkerülés

helen

Nagyon aktív tag
Kalap, a forge láncok használata, a játékosok találmánya.
Mint ahogy az 1,9-es építés is a játékosok találmánya.

A nevezetesek támogatása nincs a fejlesztők részéről túlszabályozva, ránk, játékosokra bízták hogy milyen módon építjük / építtetjük azokat. Vannak szabályok, de azok a csalások kiküszöbölésére vannak.
Nem, nem az olyanokra hogy a másik nem rakta be a láncos 50 pontot a nevidbe.

Nem ész -szerű a fejlesztők felé olyan kérésekkel fordulni, amik az ilyen problémákra keresik a megoldást.

Az ilyen problémákat céhen belül a céhvezetők többnyire lerendezik /szankcionálják.
 

Kalap23

Aktív tag
Kalap, a forge láncok használata, a játékosok találmánya.
Mint ahogy az 1,9-es építés is a játékosok találmánya.

A nevezetesek támogatása nincs a fejlesztők részéről túlszabályozva, ránk, játékosokra bízták hogy milyen módon építjük / építtetjük azokat. Vannak szabályok, de azok a csalások kiküszöbölésére vannak.
Nem, nem az olyanokra hogy a másik nem rakta be a láncos 50 pontot a nevidbe.

Nem ész -szerű a fejlesztők felé olyan kérésekkel fordulni, amik az ilyen problémákra keresik a megoldást.

Az ilyen problémákat céhen belül a céhvezetők többnyire lerendezik /szankcionálják.
Egyébként teljesen igazad van! :) :)
Most már én se értem, hogy miért gondoltam úgy, hogy ez az ő dolguk!:D
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Én amikor láncolok, többnyire helyezést is elérek.
Magas bárkával akár még az is előfordulhat, hogy több pontot kapsz vissza, mint amennyit beraktál. Ekkor nulla saját ponttal épül a nevezetesed. Míg 1,9-es építéssel ilyen sehogy nem lehet.
Sőt, ha a bárkád még nincs 80-as, akkor ha 1,9-el építesz másoknál, csak bukod a pontokat.
Szóval akárhogy nézem, a lánccal csak jobban jöhetek ki.

akkor nagyon rendes emberekkel hoz össze a sors... simán beelőznek és nyerőznek a helyezésekért...
szoval Paco83 kollégával értek egyet, amióta létezik a bárka, a láncok csak egy régi rendszer csökevényei (mint az alapozzunk 1fp-vel és hasonló okosságok :))
 
Fent