Forge of Empires - AndroiD

DeletedUser999

Guest
Sziasztok!
Valaki tud olyan alkalmazást amivel Androidos telón lehetne játszani a játékkal?
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Én próbáltam belépni a játékba mindkét tabletemmel (Samsung Galaxy Tab 10.1, és IDEOS), de egyiken sem megy a játék, mert nagyon nagy a játék Flash Player igénye!

A mobil verzió nem tudom, hogy elérhető lesz-e!
 

DeletedUser

Guest
Azért én megnézném ezt a gamét érintős telefonon. Engem idegesítene a kis képernyőméret...
 

DeletedUser6

Guest
Szerintem erre még jó pár hónapot várni kell mire lesz hozzá app. Mivel a klánháborúhoz is csináltak ezért gyanítom, hogy ehhez is lesz. De mivel még béta a játék mindenhol ezért nem mostanában lesz ez.
 

DeletedUser7560

Guest
nekem az lenne a kérdésem, hogy ha leszedem EZT egy androidos telóra, akkor megnyitja nekem a játékot?
nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de jó lenne, telórol is tolni :)

a link elméletileg az adobe flash player -re mutat amit adroidos telóra lehet leszedni
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Megpróbáltam mindkét tablettel (Samsung Galaxy Tab, és IDEOS), de egyikkel sem kompatibilis a játék, pedig a legújabb FP van rajtuk. Erre egy speciális mobil verzó kellene, mert valamikor még gépen is alig lehet játszani, nemhogy tableten...
 

DeletedUser20424

Guest
Üdv!

Mikorra várható a megjelenése androidra?

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Jelenleg nem tervezik bevezetni sem Andrioidra, sem IOS-re sem a játékot. Először a játékot szeretnék stabilabbá tenni, és elérni a várva várt 1.0-s verziót, de az még messze van. A helyükben a játék Flash Player igényét csökkenteném, hogy okostelefonról, vagy tabletről lehessen játszani. Ez minden más InnoGames-es játékkal megy, még a Lagooniával is.
 

DeletedUser3968

Guest
de ezen mit lehetne még 1.0ra rakni?
:D
szerintem már 1.0nak kéne lenni és utána 1.01 1.02 1.03 stb...
 

DeletedUser11

Guest
de ezen mit lehetne még 1.0ra rakni?
:D
szerintem már 1.0nak kéne lenni és utána 1.01 1.02 1.03 stb...

Ezt természetesen nem min döntjük el. Legyen elég annyi, hogy még lesznek elég nagy dolgok itt, mint pl. amilyen a 0.10-es, vagy a 0.18-as verziófrissítés volt.
 

DeletedUser18202

Guest
Nos van megoldas andriodra: a puffin browserrel megy a jatek, maga a kep mozgatasa csak kapacitiv kijelzo eseten muxik ( ket uj egyszerre erzekelese) kicsit nehez hasznalni de jol johet, felnyitod az egerpadot (bal also sarok) semleges reszre viszed az egeret nyomva tartod, ezutan az egerpadon a masik ujjal ranyomsz es tartod majd elkezdheted huzgalni, ajanlott ez a modszer nagy kijelzos telokon, kis meretben halal :)
 

DeletedUser11

Guest
Van valami megoldas arra, hogy tablageppel jatszunk? Sajnos az uj Flash Verzio ota ez nem lehetseges. Van arra mod, hogy tudjunk jatszani?

Koszonom
 

DeletedUser24496

Guest
Szerintem erre még jó pár hónapot várni kell mire lesz hozzá app. Mivel a klánháborúhoz is csináltak ezért gyanítom, hogy ehhez is lesz. De mivel még béta a játék mindenhol ezért nem mostanában lesz ez.

Egyszer biztos lesz.. Eltelt a komment óta kb. 2 és fél év, ha még ugyanennyit várunk, talán el is készül majd egy béta verzió, ami jobb mint a semmi, mint iOS-en, dehát majdnem egyenlő. :D

Kitartás 5 év alatt sikerülhet..

Üdv
 

DeletedUser

Guest
Szerencsére nem lett igazad. A kommentedtől számított 20. napon megérkezett az android verzió.
 
Fent