Kibeszélő Forge Bowl 2021

helen

Nagyon aktív tag
A bronzkor végén kaptam a feladatot, azóta már átléptem a vaskorba. Mindegy, nem görcsölök, így jártam, kicsit túl lőttek a feladat nehézségét. Majd megpróbálom nyilasokkal, ha lesz még akkor event :)
tegyél le 2 db kőhajító laktanyát, bronzkor végi tech, tehát már megvan neked ha átléptél vaskorba. azzal szépen manuálisan le fogod tudni szedni az ellenfeledet.
 

Andy66

Új tag
a főépületet mindenképpen le kell tennem,vagy a bónuszok anélkül is működnek,mint a búzamezős nyári dolognál volt?
 

Andy66

Új tag
kell a főépület (mint pl a vonatnál)
Ohh akkor már nem is gyűjtöm tovább...eladom amiket idáig nyertem...a főépület értéktelen....sok helyet foglal....terület/értékarányban sem éri meg...sajnálom,mert sok mindent nyertem már...:((((a nyári az profi volt,ott csak a kiegészítőket is le lehetett tenni,támadó/védő bónuszokért
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ohh akkor már nem is gyűjtöm tovább...eladom amiket idáig nyertem...a főépület értéktelen....sok helyet foglal....terület/értékarányban sem éri meg...sajnálom,mert sok mindent nyertem már...:((((a nyári az profi volt,ott csak a kiegészítőket is le lehetett tenni,támadó/védő bónuszokért
Azért én átgondolnám mert ahány ciprusligetet le raksz a fő épület után az annyiszor 8% támadó erő ! Egy db forge nélkül ,amúgy meg 16 szint a nevezetesen ! Az pedig nem kevés pont még alacsony szinten is !!
 
Fent