Kibeszélő Forge Bowl 2021

moha1

Új tag
Szép estét!
Ezeket hol és hogyan lehet megszerezni?

  • Ciprusliget - 8% támadási bónusz a támadóknak
  • Szőlőtőkék - 10 termék
  • Levendulamező - 4 Forge Pont
  • Olajfaliget - 8% védekezési bónusz a támadóknak
 

dani146

Nagyon aktív tag
Bennem egy olyan kérdés merült fel, hogy a fent említett épületek ugyanazzal a mechanikával operálnak, mint a pl. a téli esemény pékműhelyei?
Tehát ha teszem azt két ciprusliget csatlakozik egymáshoz, akkor azok nem adják nem a bónuszt, de ha a ciprusliget ehhez a terrakotta főépülethez kapcsolódik, vagy ha egy ciprusliget mondjuk egy levendulamezőhöz csatlakozik akkor már igen?
Tudom, ez a kérdés minden szett épületnél felmerül, de számomra nem egészen egyértelmű. Mert ha a hirdetésben csatolt ábrát veszem alapnak, akkor az uccsó opció érvényesül :rolleyes:
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Bennem egy olyan kérdés merült fel, hogy a fent említett épületek ugyanazzal a mechanikával operálnak, mint a pl. a téli esemény pékműhelyei?
Tehát ha teszem azt két ciprusliget csatlakozik egymáshoz, akkor azok nem adják nem a bónuszt, de ha a ciprusliget ehhez a terrakotta főépülethez kapcsolódik, vagy ha egy ciprusliget mondjuk egy levendulamezőhöz csatlakozik akkor már igen?
Tudom, ez a kérdés minden szett épületnél felmerül, de számomra nem egészen egyértelmű. Mert ha a hirdetésben csatolt ábrát veszem alapnak, akkor az uccsó opció érvényesül :rolleyes:

Nem úgy működnek, mint a pékműhely (vagy mondhatnám azt is, mint a legtöbb szettépület).
Olyan a működésük, mint a Téli vonatnak. A főépület kap bónuszt, ha van előtte (előtte!!!) bárhány dekoráció.
 
Sziasztok, a bronzkorban azt a feladatot kaptam, hogy "cserélj el 3 tételt a régiségkereskedőnél, ami lehetetlen, mert korai középkorban lehet feloldani.
A másik feladat, hogy győzzek le egy kis sereget, nos ez a kis sereg 1 légiós+7 harcos, ezeket sem tudom legyőzni. Most ez valami hiba, vagy nekem ennyi volt az event?
 

Jáde*

Tag
Sziasztok, a bronzkorban azt a feladatot kaptam, hogy "cserélj el 3 tételt a régiségkereskedőnél, ami lehetetlen, mert korai középkorban lehet feloldani.
A másik feladat, hogy győzzek le egy kis sereget, nos ez a kis sereg 1 légiós+7 harcos, ezeket sem tudom legyőzni. Most ez valami hiba, vagy nekem ennyi volt az event?
Ha a harcost zsivánnyokkal kombinálod akkor szerintem legyőzhető.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Sziasztok, a bronzkorban azt a feladatot kaptam, hogy "cserélj el 3 tételt a régiségkereskedőnél, ami lehetetlen, mert korai középkorban lehet feloldani.
A másik feladat, hogy győzzek le egy kis sereget, nos ez a kis sereg 1 légiós+7 harcos, ezeket sem tudom legyőzni. Most ez valami hiba, vagy nekem ennyi volt az event?
Szerintem írj a Supportnak!
 
Sziasztok, a bronzkorban azt a feladatot kaptam, hogy "cserélj el 3 tételt a régiségkereskedőnél, ami lehetetlen, mert korai középkorban lehet feloldani.
A másik feladat, hogy győzzek le egy kis sereget, nos ez a kis sereg 1 légiós+7 harcos, ezeket sem tudom legyőzni. Most ez valami hiba, vagy nekem ennyi volt az event?
Az kérlek, vaskor lesz, mert a saját korod feletti egységet nem kaphatsz.
 
A bronzkor végén kaptam a feladatot, azóta már átléptem a vaskorba. Mindegy, nem görcsölök, így jártam, kicsit túl lőttek a feladat nehézségét. Majd megpróbálom nyilasokkal, ha lesz még akkor event :)
 
Fent