Javítva Fogadó

EricaG

Új tag
Elvileg csak kijelzési hiba, naponta végigjárom a barátok fogadóit, és gond nélkül be tudok ülni.. hozzám is gond nélkül beülnek akkor is ha a kijelzőn az ezüst betakarítása után megmarad a teltház-jelzés (16/16). Bónuszt is lehet aktiválni újat ha lejárt a régi. , csak épp nem jól jelzi a bónusz idejét..

Köszönöm!
Igen, közben láttam, hogy már 4-en is be tudtak ülni, szerencsére akkot a barátoknál nem jelez tévesen.
Viszont most a frissítés után benéztem a fogadóba, 13 vendégem van, de még is csak 10/16 jelzést mutat.
Ebben a melegben még a kijelző is kiakadt. :) :)
 
Köszönöm!
Igen, közben láttam, hogy már 4-en is be tudtak ülni, szerencsére akkot a barátoknál nem jelez tévesen.
Viszont most a frissítés után benéztem a fogadóba, 13 vendégem van, de még is csak 10/16 jelzést mutat.
Ebben a melegben még a kijelző is kiakadt. :) :)
A barátoknál is ugyanúgy tévesen jelez, ők is csak úgy látják jól a helyzetet, ha belépnek és megnézik és nem hisznek a kijelzésnek.
 
Friss bug ami a mostani updatel jött, iOS-n ha a fogadóboltban a katonai bonuszok fülre kattintunk akkor kb. fél percre megáll a kliens (vagyis semmit nem tudunk csinálni csak várni - és csak a katonai bonuszoknál áll fent a hiba, lehet az event bonusz miatt?!, ami már nem is aktív lol.) de megy tovább utána.

Update: ha megveszünk egy bonuszt akkor is megáll a kliens.
Update2: nem nyitok ennek új topicot inkább ideírom.
megint elöjött a betöltőképernyő lassú betöltése az updatel. 98%, aztán áll 10secig, utána betölt.
Update3: ha gbg-ről visszalépünk a varosba akkor is megáll fél percre.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent