Kibeszélő Fogadó!

DeletedUser23560

Guest
alapfelszerelésre állítás, majd újra kijelölése a kívánt felszerelésnek megoldja a gondot.
 

Vanek ur

Aktív tag
A bétán se működik jól és mégis bevezették ide. Kicsit kapkodnak :)

Igen, ezt én sem értem. Most nemrég jött a bétára (konkrétan a héten); de úgy bugos, ahogy van. Minden nap első belépésnél mindig újra le kell szedni a bónuszos dolgokat, meg visszarakni (ahogy Honsu is említette), mert valamiért elveszti a bónuszokat. De a legszebb: a bétán legalább normálisan működik: ha az én fogadómban vannak bónuszos cuccok, akkor annak megfelelően kapom a bónuszokat - itt, a magyaron meg úgy kaptam minden bónuszt (beülésért +5 ezüstöt), hogy semmi bónuszos tárgy nem volt felrakva az asztalomra/padlómra. Vagyis itt, az éles szerveren még annyira rosszul működik, hogy azt is el tudom képzelni, hogy nem rám vonatkoznak a saját bónuszaim, hanem a hozzám beülőkre (így én is onnan kaphattam a bónuszokat, ahová beültem). De ez is csak tipp; mert a kutya sem tudja, hogy mi a gond - azt meg még annyira nem tudja senki, hogy mi a fenéért hoztak be éles szerverre egy pár napja bétára berakott, iszonyatosan bugos vackot...

Szerk.: de úgy tűnik, ami viszont normálisan működött, az nem jött meg. Az pedig a jelzés, hogy kihez nem tudsz beülni, és miért. Legalábbis nálunk senkinél nem látszik az a funkció, amit Whiskey-s említett #41-ben.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25058

Guest
Sziasztok! Két észrevételem/kérdésem lenne: bug vagy feature, hogy valakinél látok (terítőmintás) "szőnyeget"? Kapott már valaki forge pontot beülésnél? Értem én, hogy csak pár % az esély ha van terítő, de már viszonylag sok ember elkezdte fejleszteni, minden nap látogatok mindenkit, de még nem volt szerencsém forge ponthoz.
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok! Két észrevételem/kérdésem lenne: bug vagy feature, hogy valakinél látok (terítőmintás) "szőnyeget"? Kapott már valaki forge pontot beülésnél? Értem én, hogy csak pár % az esély ha van terítő, de már viszonylag sok ember elkezdte fejleszteni, minden nap látogatok mindenkit, de még nem volt szerencsém forge ponthoz.

1. A padlót ugyanúgy lehet fejleszteni, mint az asztalterítőt, vagy a tálcát. Azért lehet szintenként +5 ezüstöt kapni beülésenként.
2. Én kaptam - igaz, csak egyszer, de már kaptam. Bár már többen emlegették (főleg a bétán), hogy nekik is van, de most már én is láttam. Igaz, a pár hozzászólással korábban említett hibánál jött elő (olyannál kaptam +5 ezüstöt is illetve 1 fp-ot is, ahol nem volt asztalterítő, és nekem nem volt kifejlesztve a padló 2. szintje), és azóta bár egyre több terítő van, de egyszer sem jött. Hiába, no. Kicsi rá az esély.
 

DeletedUser25058

Guest
1. A padlót ugyanúgy lehet fejleszteni, mint az asztalterítőt, vagy a tálcát. Azért lehet szintenként +5 ezüstöt kapni beülésenként.
2. Én kaptam - igaz, csak egyszer, de már kaptam. Bár már többen emlegették (főleg a bétán), hogy nekik is van, de most már én is láttam. Igaz, a pár hozzászólással korábban említett hibánál jött elő (olyannál kaptam +5 ezüstöt is illetve 1 fp-ot is, ahol nem volt asztalterítő, és nekem nem volt kifejlesztve a padló 2. szintje), és azóta bár egyre több terítő van, de egyszer sem jött. Hiába, no. Kicsi rá az esély.
Nem a padlóra gondoltam, hanem a padlón levő szőnyegre - vagy mi akar az lenni. Olyan mint a terítő, csak a padlón van.
Forge pontot meg reménykedjünk, hogy gyakoribbra állítják :)
 

DeletedUser24612

Guest
1% az 1%, bár azért én még csak egyet kaptam összesen. Nyilván senki nem azt maxolja először (5%), mert az nem neki jó. De a 20% sem értem hogy jön ki, mert tuti nem kapok 20x30 ezüstöt egy kör alatt, az 6-700 lenne, az tuti el van írva, jó ha 10 jön.
 

DeletedUser22490

Guest
Minden szép és jó. Működik is, jó az ötlet, hibákat is kijavították. De a lényegről úgy nézem még senki sem beszélt, úgyhogy én rákérdeznék:
Tervezik-e azt is, hogy az ezüstöket el is lehessen költeni valami értelmesre, vagy csak gyűjtögetjük itt a semmiért??
 

DeletedUser13516

Guest
Nekem sűrűn összejön a bónusz ezüst látogatáskor. Reális a 20% esély. Kereken 100 barátom van, és 15-20x biztosan kapok ezüstöt a beülésért. Bár 25- ről 30- ra fejleszteni már 16 ezerért elég húzós. Kell hozzá pár ezer látogatás hogy visszahozza az árát... viszont nyomom a terítőt is, úgy is mindent meg fogunk venni még idén kb. Hogy utána mire lesz jó az ezüst, azt én sem tudom. A kisebb játékosoknak viszont biztosan segít sokat.
 

DeletedUser24612

Guest
A mostani fejlesztés újabb egy hónapot jelent ha nem költ az ember, utána tényleg csak gyűlik az ezüst. A plazmaágyú miatt +9% -al sem tudtam megverni a 45 -öst, pedig eddig vertem, így ráálltam az egyezkedésre, arra pl. lehet 1500 -akat költeni 15 perc +1 próbálkozásért. 15 perc elég a 8 próbálkozásra aki egy kicsit is tud gondolkodni simán kitalálja négyből, háromból necces. Eddig kiadtam 3500 -t 4 óra 20% támadás bónuszra, most 1500 -ért megcsinálom az utolsó négyet. Viszont "kicsit" egysíkú lett a céh, 38x 8 lebegőtankkal mentem, 4x holnapos harci drónnal, 3 egyezkedés, 3 plazma/lebegőtank/zsivány kombóval.
 

DeletedUser21153

Guest
Lehetne esetleg megoldás arra,hogy a barátoknak felvettekről tudni lehessen,hogy aktivak-e vagy sem?
Nevük mellett megjelen egy piros kör ha nem ha igen akkor meg zöld. a 80 vagy több barát közül nem igazán lehet megjegyezni a fogadóban sem, hogy aktív-e.
Feleslegesen minek látogatni a nem aktív játékost.
 
Fent