Kibeszélő Fogadó!

DeletedUser25040

Guest
Nekem tetszik a kezeményezés. Hátha jobban motviálja az embereket a kölcsönös támogatásra. :)
Tudom, hogy folyamatban van még a fejlesztés, és a funkciók még finomítva lesznek, de egy észrevétellel élnék: ha már csak naponta egyszer lehet meglátogatni egy szomszédot, mint ahogy az a támogatás esetében is működik, hasznos volna erre is valami indikátor. Pl. ne jelenjen meg a szék ikon, ha már az elmúlt 24 órában meglátogattad az adott barátodat. Így egyelőre "vakon" végig kell mindenkit kattintgatni naponta többször ahhoz, hogy növeld az esélyeidet. Ez hosszú távon kedvét szegheti az embernek.
 

DeletedUser4561

Guest
Tetszik a dolog, de így hirtelen látok egy hibát: a kis ugráló ikon a kocsma felett egyre feljebb megy valamiért és egy idő után már kilóg a képből, frissítés után áll csak vissza.
 
-Ez a "korlátozás" milyen időszakot ölel fel, azt lehet tudni?
(20 barát törlése után már bármikor felveszek majd új barátot(akár 1 hónap múlva),várnunk kell 24 órát, hogy kocsmázhassunk egymásnál?)
-Ha 20 barátot 1nap/hét/hónap alatt törlök, utána már életbe lép eme korlátozás? (vagy csak 24 óra alatt számítja a 20 barát törlését?)
 

DeletedUser20942

Guest
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
A fogadó ikon megkülönböztetése, hasonlóan a támogatás gombhoz.
Ha mehetek sárga, ha már ( még ) nem mehetek, semleges szín.
 

Gróf úr

Aktív tag
Ha lúd, legyen kövér.
Fogadó ikon a barátlistán. Ha fölé viszem az egeret, írja ki, hogy mennyi idő után ülhetek be ismét.
Ha van üres szék, akkor legyen zöld színű, ha nincs, akkor piros.
 
Ha barátnak jelölnek valakit, de az nem akarja elfogadni a jelölést, akkor ugye a "barátság megszüntetésére" kell kattintania. Ez is ugyanúgy beleszámít majd a korlátozásnál? Hisz ua. a szöveg mint amikor egy barátot távolítunk el.
 

DeletedUser24959

Guest
Én még azt is hozzátenném az előttem felvetett problémákhoz, hogy a tavernán megjelenő jel, ami mutatja a foglaltságot ne legyen folyamatosan piros, hanem pl legyen zöld, ami mutatná, hogy van még hely. Viszont ha beteltek a székek, akkor váltson át pirosra, ezzel figyelmeztetve, hogy ki kell dobni a delikvenseket!
 

DeletedUser13516

Guest
Én is a zöld - piros színre szavazok, az ikon mellett is és a kocsma felett is. Ez talán egyszerűen megoldható.
 
Üdv!

A szék színe lehetne piros ahol már jártunk kocsmázni, ahol nem és van szabad hely az zöld és sárga ahol még nem voltunk, de nincs hely. Így sokkal egyszerűbb lenne, nem kéne annyiszor körbemenni.

Jó ötlet, hogy aki beül az kapjon 10 ezüstöt. támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25041

Guest
Én is támogatom a zöld-piros színt,vagy ahol voltunk tűnjön el a taverna ikon,és legyen 1 várakozási lista,így elég lenne naponta egyszer menni,és ha feljön az illető,begyűjtés után feltöltené a várakozási listából. Naponta senki sem ér rá 10-20 alkalommal végignézni mind a 140 barátot. Esetleg támogatáshoz hasonlóan,az is kaphatna ezüstpénzt aki a fogadóba megy,kis ösztönzés lenne,nem kellene sok, 5-10 tökéletes lenne. Van egy hiba is,Fogadó ikon,ami mutatja hogy éppen hányan vendégeskednek, néha fentebb csúszik vagy el is tűnik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Én is támogatom a zöld-piros színt,vagy ahol voltunk tűnjön el a taverna ikon,és legyen 1 várakozási lista,így elég lenne naponta egyszer menni,és ha feljön az illető,begyűjtés után feltöltené a várakozási listából. Naponta senki sem ér rá 10-20 alkalommal végignézni mind a 140 barátot.

Sőt! Ne is kelljen kattintani sem, mert milyen már az, hogy 140x kell kattintanod! Egyből adjon a barátlistásoknak pénzt - meg adjon még Neked is! :D :D :D
 

DeletedUser25041

Guest
Sőt! Ne is kelljen kattintani sem, mert milyen már az, hogy 140x kell kattintanod! Egyből adjon a barátlistásoknak pénzt - meg adjon még Neked is! :D :D :D
Előbb-útobb hidd el sokan megunják,és majd kapni akarnak csak,adni nem. 12 óra munka után nekem se lesz időm sokszor végignézni. Biztos van aki ráér sokszor végiglesni,de azokra is kell gondolni akik nem érnek rá.
 

Vanek ur

Aktív tag
Előbb-útobb hidd el sokan megunják,és majd kapni akarnak csak,adni nem. 12 óra munka után nekem se lesz időm sokszor végignézni. Biztos van aki ráér sokszor végiglesni,de azokra is kell gondolni akik nem érnek rá.

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér! Ha 140 barátot nem tudsz lekezelni, akkor ne legyen 140 barátod. ;)
Mellesleg jegyezem meg, hogy minél több széked lesz, annál ritkábban kell benézni, és begyűjteni - valamint másokhoz beülni. Vagyis máris megvalósult a kívánság. :)
 

DeletedUser25042

Guest
SZiasztok,
Teljesen kezdőként melyik világ ajánlott? (melyik a legújabb világ, ahol a legkisebb a lemaradásom mindenkihez képest) illetve ha ez nem számít akkor melyik a legaktívabb világ?
 

DeletedUser25041

Guest
Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér! Ha 140 barátot nem tudsz lekezelni, akkor ne legyen 140 barátod. ;)
Mellesleg jegyezem meg, hogy minél több széked lesz, annál ritkábban kell benézni, és begyűjteni - valamint másokhoz beülni. Vagyis máris megvalósult a kívánság. :)
Nem csak rajtam múlik.
 

DeletedUser25041

Guest
Jelenleg úgy csinálom h azt támogatom barátok közül akinél helyet tudtam foglalni a fogadójában is,így látom h kinél voltam már,és nemkell mindenkit végig nézni,elég volna 1 ikon ami csak akkor jelenik meg ha lehet menni.
 

Olaly

Tag
Még a fogadó megjelenése előtt jelöltem 80 embert barátnak és kiírta hogy több nem lehet, Három nappal később volt pár aki nem jelölt vissza őket töröltem és helyettük akartam mást de továbbra is azt írja hogy már meghívtál 80 embert. Tehát ha visszavonom a jelölést azt már nem kaphatom vissza vagy van valami várakozási idő ilyenkor? Lenne több olyan aktív játékos akit meghívnék de se ő se én nem tudom így nem lehet a barátom, mert a lehetőségeim elfogytak. Ez hiba vagy mindig így volt?
 
Fent