Kibeszélő FoE focikupa!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!

Az normális dolog, hogy én csak napi egy Focikupás küldetést kapok?
Tök jól indult a játék, gyorsan tudtam haladni, napi több feladatot is elvégezte, mindaddig amíg el nem jutottam a 37. feladatig. Amikor azt teljesítettem, akkor kiírta, hogy gyere vissza X óra múlva, azaz éjjfél után. Akkor kaptam megint egy feladatot, majd annyi, megint csak éjfél után. Szóval napi egyet kapok.
Ez normális dolog, valahol közölve volt és csak elkerülte a figyelmemet vagy valami nagyon nem OK.
Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?

Szia!
Az első 33 feladat "ömlesztve" volt, vagyis csináltad, ahogyan bírtad. A 34. feladatot júni. 14-én lehetett - leghamarabb - megcsinálni és a többi naponta jön júli. 15-ig.
 

DeletedUser25844

Guest
Sziasztok! Kérdésem lenne: ha most 4 góllal benne vagyok az aranyligában, ha menet közben többen több gólt lőnek 6----7---8---- stb akkor kieshetek ebből a ligából???
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Kérdésem lenne: ha most 4 góllal benne vagyok az aranyligában, ha menet közben többen több gólt lőnek 6----7---8---- stb akkor kieshetek ebből a ligából???
Szia!
Azt írja "Az arany liga eléréséhez kerülj be a résztvevő játékosok első 1%-ába!" Vagyis, ha a játékosok legeredményesebb 1%-a minimum 6, 7, vagy 8 gólt lőtt, akkor 4 góllal kiesel onnan.
 
Sziasztok!

Az normális dolog, hogy én csak napi egy Focikupás küldetést kapok?
Tök jól indult a játék, gyorsan tudtam haladni, napi több feladatot is elvégezte, mindaddig amíg el nem jutottam a 37. feladatig. Amikor azt teljesítettem, akkor kiírta, hogy gyere vissza X óra múlva, azaz éjjfél után. Akkor kaptam megint egy feladatot, majd annyi, megint csak éjfél után. Szóval napi egyet kapok.
Ez normális dolog, valahol közölve volt és csak elkerülte a figyelmemet vagy valami nagyon nem OK.
Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?
Igen. A 37. feladat után korlátozzák a napi feladatokat 1-re.
 

erika5503

Aktív tag
hát.... ez a ligakupa ........ aranyból ezüstre rakott vissza ..... nincs értelme így az egésznek

ha bele gondolok...akkor így számolják a játékos fejlődését is???????
bocsi ..de ez egy gondolatom volt mindenről
 

Vanek ur

Aktív tag
hát.... ez a ligakupa ........ aranyból ezüstre rakott vissza ..... nincs értelme így az egésznek

ha bele gondolok...akkor így számolják a játékos fejlődését is???????
bocsi ..de ez egy gondolatom volt mindenről
Le van írva, hogy a legjobb 1%-ban kell lenni a rúgott gólok alapján az arany ligához. Vagyis ha a többiek több gólt rúgnak, akkor bizony vissza lehet esni azoknak, akik nem rúgnak több gólt.
 

DeletedUser24160

Guest
Van rá valami esély, hogy az E világban kapjunk némi hosszabbítást? Az esemény fele után kezdődött a világ, nem valószínű, hogy túl sokan be tudják fejezni. Nekem még majdnem 20 küldetés van hátra, pedig elég jól haladtam. Egyszerűen nincs annyi Fp, hogy teljesíthető legyen. Az is vicces volt, amikor kért 24000 aranyat a küldetés a frissen indult városban, utána meg vegyek 7 Fp-t (ekkor már kb. 1500 volt darabja, és csak küldetéskor vettem). :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Jó érzékkel akkor indítják az új világot, hogy az eventeken minél többen minél többet költsenek.
 

DeletedUser24160

Guest
Nem volt kétségem, hogy nem lesz hosszabbítás, de azért jól esett beszólni, hogy ez egy kicsit nem korrekt. :) Nem mintha bárki illetékes olvasná ezeket. :)

Volt, aki költött is rendesen. Valaki összehozott 12 db 10. szintű tholoszt. Saccra olyan 3-400e forintot költhetett. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent