Fiók-helyettesítés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3364

Guest
Üdv

az lenne a kérdésem h van-e valamilyen mód fiók-helyettesítésre? elutazom egy időre, de nem szeretném csak úgy otthagyni, na meg persze lemaradni :)
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Jelenleg nincs a játékban fiókhelyettesítés, de nem sok értelmét látom, hisz ez alapvetően nem egy harcos játék!
 

DeletedUser3364

Guest
az igaz, de két hét alatt az összes szomszédom lehagy, én meg nézhetem a pvp-medálokat és a fosztogatásokat (bár itt megjegyezném, hogy nekem se dobja ki soha győztes csata után h fosszak ki vmit...)
 

DeletedUser

Guest
Következő frissítéstől kezdve pontszám és aktivitás szerint lesz rendezve minden 80as csoport. Ha lemaradsz, akkor a te 'súlycsoportod' szerint fog elhelyezni a rendszer.
 

DeletedUser

Guest
No igen épp ezért értelmét veszti a fiókhelyettesítéssel járó pluszmunka a fejlesztőknek. Ha elmész pl két hétre akkor pár napig max rabolnak tőled utána inaktív kontira kerülsz, és mikor visszajössz hamar pótlod a rabolt dolgokat az inaktívaktól, aztán átkerülsz egy aktívabb kontira és játszhatsz tovább mintha mi sem történt volna :) Persze ez csak frissítés után lesz érvényes. Frissítsd az oldalt és nézz vissza (24 órán belül) ahhoz akit támadtál és tudsz fosztani (ha van mit), de ez már rengeteg helyen szerepel a fórumon.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4143

Guest
Sziasztok!
Na ebből az elképzelésből sem látok semmit megvalósulni...Nálunk van annyira inaktív is, aki már 3x kikerült tőlünk, de időnként visszakerül, pedig senki sem játszik az accounttal...
 

DeletedUser1300

Guest
honnan tudod, hogy akkor éppen nem lépett be? csinálni nem csinált semmit csak körbe nézett, és kilépett. már megint nem inaktív egy darabig az a fiók.nem feltétlen muszáj fejlesztgetni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent