Felfedezők Emlékműve (Padrão dos Descobrimentos)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21403

Guest
Új nevezetesként kívánom ajánlani a Felfedezők emlékművét! (Padrão dos Descobrimentos)

Nem mint az új kor nevezetesét, hanem mint az obszervatórium "nincs kor" megnevezéssel!(úgyis az egyetlen "kor" aminek nincs párja a nevezetesek között!)

16227469.jpg


Elég sok mindent lehet megszerezni a nevezetesek által de véleményem szerint legalább egy dolog kimaradt amit lehetne pótolni!
Ez a kontinenstérképen való felfedezési idő illetve költség csökkentése! Mert már az elején is elég sokat kell várni egy-egy hely felderítésére de később ezek már napokká válnak ami véleményem szerint elég hosszú idő és a költsége sem kevés!

Ezzel a nevezetessel ezt lehetne csökkenteni szintenként arányosan!

Pl: 1.szint -5%,-5% 4.szint -20%,-20% 7.szint -35%,-35% 10.szint -50%,-50%
2.szint -10%,-10% 5.szint -25%,-25% 8.szint -40%,-40%
3.szint -15%,-15% 6.szint -30%,-30% 9.szint -45%,-45%

A méretére én 3X4-est gondolnék! A termékek meg az fp költség szintenként megegyezne az obszervatóriuméval! És persze maga a tervek is csakúgy mint az obszervatórium esetében különleges alkalmakkal ill. támogatással lehetne megszerezni!
 

DeletedUser10514

Guest
Jó ötlet, a nyári event pont megfelelő idő lenne valami hasonló behozatalára.
 

DeletedUser23652

Guest
Ez a nevezetes csak az új játékosnak jó!!!
A költség mennyiségét én nem szabályoznám. Úgy értem, lehet, h kis korban soknak tűnik a felfedezéshez szükséges arany, de aki a techfa végén jár annak lófütty. Ha kiskorban csökkented, akkor nagyban is kell!!!
Az idő rövidítése jónak hangzik, de gondoljuk végig. Aki új játékos még gyorsabban végig tud menni a globális térképen ha ügyes talán ugyan ebben a tempóban a techfán is gyorsan halad - ergo ahhoz képest, h mi régi játékoson mennyi idő alatt jutottunk fel a Holnapkor végéig, ahhoz képest az újak akár fele ennyi idő alatt. De legyen; és utána???? Tök hamar végig érsz és utána nincs érdemi fontossága a nevezetesnek csak a helyet foglalja. Akkor lesz megint szerepe, ha bejön egy új kor és a globális térképen ismét lehet haladni. Sztem nem kell, h ennél gyorsabban haladjunk végig rajta.
 

DeletedUser23244

Guest
Csak most jutottam el ide, hogy elolvassam...
Szép épület, talán helye is lenne a játékban.. :)

Akár az én javaslatommal összekötve is elképzelném.. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent