Felesleges Tervrajz Ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Fura

Sziasztok!
Egy héten belül 2X kaptam meg a Deal Kastélynak azt a tervrajzát ami már egyébként meg volt! :(
Ez normális dolog vagy sem?
 

DeletedUser10514

Guest
Sajnos, azt kell mondjam hogy az! Főleg, ha már van 5-6 részleted vagy több. Nekem az utolsót úgy adta be, hogy 2 részletből egy se lett a hiányzó, csere-beréltem, az sem lett az, mire elfogytak a duplák, de közben építésből jött még egy, megint csere-bere és úgy adta be. Szóval ez van, ezt kell szeretni...
 

DeletedUser5320

Guest
annyira normális, hogy nekem csak a deal részletekből annyi darabok van, hogy szerintem már vagy 6-szor felépíthetném:)))
 

Vanek ur

Aktív tag
Sajnos vannak ennél 'normáltalanabb' dolgok is; pl. amikor a 3 megnyert Deal tervrajz (építés segítőként 1. hely a 10. szintű kastélyban) teljesen azonos; ráadásul olyan már volt (természetesen!), és cserénél is ugyanolyant adott elsőre (vagyis a 4 bal alsóból lett 3 bal alsó - köszönet a csere lehetőségének). Ez van, ezt kell szeretni; mert ezen nem nagyon akarnak változtatni. (Sajnos..)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Mi lenne ha a felesleges tervrajzokat felhasználhatnánk a nevezetesek fejlesztéséhez?
(Mivel mostanság már nem a nevezetesek építésével történik a tervrajz szerzés, ha nem motiválás, legalábbis 80-90 % )
1 db tervrajz 10%-ot érne, ha újból össze jön a 9 külön fajta részlet akkor 1 egész szintet lehetne fejleszteni.


Üdv: zöldnyil
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nekem az is tetszene, hogy esetleg a felesleges tervrajzokat el lehetne cserelni.
Pl nekem a Deal kastelyhoz rengeteg felesleges van, mar megvan az osszes darab viszont meg nem tudom epiteni.
Motivalasnal kapok ujra es ujra hozza, tehat van olyan reszlet, hogy 4 db is van belole de minek?

Az megoldas lenne, hogy epuletek kozott elcserelni vagy esetleg a jatekosok kozott, mint a termelt nyersanyagot ... no de nem tudom, hogy ez mennyire megvalosithato. :(

Udvozlettel:
Lady Drakhe
 

DeletedUser18071

Guest
Sziasztok!

Mi lenne ha a felesleges tervrajzokat felhasználhatnánk a nevezetesek fejlesztéséhez?
(Mivel mostanság már nem a nevezetesek építésével történik a tervrajz szerzés, ha nem motiválás, legalábbis 80-90 % )
1 db tervrajz 10%-ot érne, ha újból össze jön a 9 külön fajta részlet akkor 1 egész szintet lehetne fejleszteni.


Üdv: zöldnyil


sziasztok
ez az ötlet nekem nagyon tetszik.
így akinek már meg van minden speciálisa, ismét nekilendülhetne a társak, barátok motiválásának, takarításának némi önös érdekből, hiszen használni tudná az ismételten kapott részleteket. sajnos sokan már leálltak ezekkel a látogatásokkal, hiszen meg van, amit akartak, azaz a speciális épületük...
WRoi
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Igen az otlet nem rossz.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en mar ott tartok, hogy mindegy milyen megoldast talalnak a felesleges tervrajzokra elfogadom, csak lehessen csinalni vele valamit. Mar 2 Deal kastelyt tudnek epiteni ha lenne nyersanyagom hozza:(
Az utobbi idoben minden alkalommal ( motivalas vagy csoda fejlesztes ) ha kapok tervrajzot mindig ahhoz kapom :mad:

Legyen szep napotok!
Udv.:
Lady
 

Ötzi

Aktív tag
Az még jobb lenne, ha amennyiben már megépült egy bizonyos nevezetes és továbbra is arra adja random a fecniket, akkor a feleslegeseket be lehessen váltani nagy forge pont csomagokra. Már olvastam a fórumon ezt valakitől, nem nekem jutott eszembe, de az ötlet jó. Mindenki el tudja dönteni, hogy mibe fekteti a csomagjait, mások nevezetes építésébe újabb nevezeteshez hiányzó fecnikért, vagy a sajátjába, vagy ahova akarja.
 

DeletedUser22253

Guest
Az normális, hogy 3 nevezetes épületemnél is megszívatott a program, mivel csak 3 térkép részletem volt épületenként, de azok mind duplák. Ezért becseréltem őket, de egymás után 3 alkalommal is a már meglévő térképrészletet adta.
ez azért fura, mert 6 üres helyem volt, mégis a már meglévő 3-ból adott egyet. Mindezt 1 napon belül megcsinálta velem.
Kicsit elment a kedvem a térkép gyűjtögetésből. :rolleyes:
 

DeletedUser21403

Guest
Persze hogy az...sajnos! Bár mindig az van kiírva h véletlenszerűen kapod de természetesen ez messzemenőkig nem igaz! Szándékosan megvan egy "kicsit" trükközve h ne legyen olyan könnyű összeszedni a terveket ezzel is próbálva növelni annak az esélyét hogy esetleg gyémántért legyenek megvéve a tervek!
 

DeletedUser21964

Guest
Man1878utd sajnos ez be is válik. Ha csak egy hétig mindenki (minden ország, minden szerver) bojkottálná a gyémántért tervrajzvásárlást rögtön változtatnának a rendszeren.
 

DeletedUser22962

Guest
Sziasztok!

Zöldnyil ötletét kiválónak tartom.
Lehetne mondjuk újabb 5 szint minden épületben (10.-15.), amelyeket csak úgy tudnánk szintről szintre felhúzni, hogy újra kirakjuk a 9 db térképdarabot.
Így egy jó időre megoldódna a nevezetes felhúzás probléma, mindenki elkezdene újra pontokat tenni az épületekbe.

Üdv: Pedró atya
 

DeletedUser21403

Guest
Man1878utd sajnos ez be is válik. Ha csak egy hétig mindenki (minden ország, minden szerver) bojkottálná a gyémántért tervrajzvásárlást rögtön változtatnának a rendszeren.

Szerintem ez így van jól ahogy van! Egyértelmű h ők is profitból élnek és tartják fenn a játékot ezt meg lehet érteni! Ha mindenki se perc alatt ingyen is megszerezhetne mindent akkor senki se venne gyémántot és akkor már a játék se lenne hisz nem üzemeltetnék hogyha nincs bevétele!

Szerintem mind a tervrajzszerzés mind a csere úgy jó ahogy van! És nem is fognak rajta változtatni sztem az előbb említett okok miatt! Az hogy meg lassabban halad egy-egy nevezetes az a játékosokon is múlik!

Sok helyen egy-két ember épít komolyan egy nevezetes! Csak ha mondjuk ezt 10 helyen teszik az máris már 20 játékos,de természetesen ennél jóval több van lenn egy-egy nevezetesből! A lényeg az hogyha azon játékosokat akiknek tervrajz kell ugyanazon a nevezetesből meg kell próbálni őket összesűríteni egybe! Így ők is jól járnak mert több fele oszlik a szintenkénti pontszám aminek következtében kevesebbet kell betennie egy játékosnak valamint hamarabb is kész van!

Erre van itt lehetőség a fórumon vagy ugye ott van a chat amit szintén lehet használni és már is többen lehetnek egy-egy nevezetesben!

- - - Updated - - -

Sziasztok!

Zöldnyil ötletét kiválónak tartom.
Lehetne mondjuk újabb 5 szint minden épületben (10.-15.), amelyeket csak úgy tudnánk szintről szintre felhúzni, hogy újra kirakjuk a 9 db térképdarabot.
Így egy jó időre megoldódna a nevezetes felhúzás probléma, mindenki elkezdene újra pontokat tenni az épületekbe.

Üdv: Pedró atya

Még 5 szint?! Nem túlzás ez egy cseppet? Mert akkor ugye a jutalmakat is emelni kéne! Meg sztem ez a szintemelkedés ha megvan minden tervrajz ötlet se jó!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent