Új hiba Feladatok bónuszok megszerzéséhez

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25777

Guest
Akár a napi feladatok , vagy a rendkívüli események között is előfordul, hogy szerdán, csütörtökön, de, már szombaton is találkozom olyan feladattal, hogy "oldj meg 12 találkozást a Céhtérképen", miközben ez az "esemény" minden kedden kezdődik, és általában egyébb feladatok miatt már szerdára megoldjuk az összeset! Tehát a hét vége felé lehetetlen egy ilyen feladatot már megoldani! Lehetne ezen változtatni?
 

DeletedUser25602

Guest
Szerintem, ha kész a 64 találkozás, akkor elfogadja egyből, bár én már rég nem láttam ilyet.
 
Akár a napi feladatok , vagy a rendkívüli események között is előfordul, hogy szerdán, csütörtökön, de, már szombaton is találkozom olyan feladattal, hogy "oldj meg 12 találkozást a Céhtérképen", miközben ez az "esemény" minden kedden kezdődik, és általában egyébb feladatok miatt már szerdára megoldjuk az összeset! Tehát a hét vége felé lehetetlen egy ilyen feladatot már megoldani! Lehetne ezen változtatni?
Ez nem hiba szerintem - ezt szándékosan csinálják, amióta csak játszom ez van. Néha van olyan érzésem, hogy ellenünkre dolgoznak. Én pl. 4 hónapja nézek egy történeti küldetést (nem átugorható): "Fejlessz ki egy technológiát." Ezzel állandóan arra kényszerítenek, hogy kort lépjek, amihez nem lenne joguk. Ezt is el kellene ismerni, ha már az adott kor minden technológiája fel lett oldva!!!
Azt a napi feladatot pedig magyarázza el nekem vaki, hogy mért van: Fizess x anyagot, x pénzt - majd a tizedét visszaadja. Kinek jó ez? Ezt legalább át lehet ugrani! De akkor mire jó??? (van Chateau-m 100°-on, tehát nem azért van...)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent