Fejlestés

Bhans

Új tag
Üdvözletem!
Csak érdeklődnék és lenne egy két javaslatom ha jól emlékszem akkor amikor e CE kezdődött akkor a raktárba kaptuk a pontokat tudom erre akkor az volt a magyarázat hogy nagyon porosodik mert nem használjuk fel, viszont ez nekem mos nagyon jól jön. Nem lehetne ezt vissza állítani vagy így tenni mivel nem mindig van hova elkölteni és így a termelődés meg áll de ez vonatkozna a csatatérre is
A másik hogy a pvp torony nyereményeknél is ez a bajom hogy mikor megkapja az ember pl vasárnap éjfélkor akkor szintén meg áll a termelődés!
A másik pvp észrevétel hogy nem igazán lehet zsiványt használni mivel ugyan azt csinálja mit a térképnél hogy mindig az első átalakult van támadva ami él ezért is csak 3 szerveren játszom pvp-t
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A nyereményeket mindig akkor kapod, amikor online vagy. Ergo el tudod költeni. Ha mégsem, akkor rossz céhben vagy, esetleg nem jó a stratégiád. A pvp nyereményeket is akkor kapod meg, amikor online vagy.
A zsivány témát nem teljesen értem.
 

Xadornix

Aktív tag
Arra céloz, hogy a CE, GvG, GBG, és városi PvP csatákban az AI igyexik a zsiványokat támadni, míg a kontinenstérképeken és az Arénában ez nincs így.
Persze ettől még simán lehet használni őket...

Azt simán megértem, hogy megzavarja az FP sávra beszaladó 100FP jutalom, engem is bosszant, amikor épp csak beugranék 5 percre, 8 CE csata, aratás, majd elköltöm amikor ráérek. De nem, mert a CE miatt már aratni sem tudok, aztánpersze aratni is csak sok részletben, közben FP költögetés, kitalálni hova... Megoldható, csak éppen időt rabló.
 

helen

Nagyon aktív tag
Arra céloz, hogy a CE, GvG, GBG, és városi PvP csatákban az AI igyexik a zsiványokat támadni, míg a kontinenstérképeken és az Arénában ez nincs így.
Persze ettől még simán lehet használni őket...

Azt simán megértem, hogy megzavarja az FP sávra beszaladó 100FP jutalom, engem is bosszant, amikor épp csak beugranék 5 percre, 8 CE csata, aratás, majd elköltöm amikor ráérek. De nem, mert a CE miatt már aratni sem tudok, aztánpersze aratni is csak sok részletben, közben FP költögetés, kitalálni hova... Megoldható, csak éppen időt rabló.
Beugrasz, learatsz gyémánttal- 5 gyémánt nem nagy összeg érte- így mindent egyszerre learat, minden fp.-t szépen fölhalmoz a sávba, aztán lehet nyugodtan expedíciózni, PVP.-zni, csataterezni, a kapott fp.-jutalom hozzácsapódik a már learatotthoz.. és aztán lehet az egészet egyben elkölteni, nem kell menetközben gondolkodni hogy apró részletekben hova tegyed a felgyűlt fp.-t..
 

Xadornix

Aktív tag
Beugrasz, learatsz gyémánttal- 5 gyémánt nem nagy összeg érte- így mindent egyszerre learat, minden fp.-t szépen fölhalmoz a sávba, aztán lehet nyugodtan expedíciózni, PVP.-zni, csataterezni, a kapott fp.-jutalom hozzácsapódik a már learatotthoz.. és aztán lehet az egészet egyben elkölteni, nem kell menetközben gondolkodni hogy apró részletekben hova tegyed a felgyűlt fp.-t..
5 gyémánt tényleg nem sok! De sajna nem egyszer fordul elő ilyesmi, a soxor 5 az meg már nem kevés.
Az a legnagyobb bajom vele, hogy a Fnord-ot nem kezeli, ahhoz ugye nem kell gondolkozni, viszont a termelés jelentős részét az adja.
 

helen

Nagyon aktív tag
5 gyémánt tényleg nem sok! De sajna nem egyszer fordul elő ilyesmi, a soxor 5 az meg már nem kevés.
Az a legnagyobb bajom vele, hogy a Fnord-ot nem kezeli, ahhoz ugye nem kell gondolkozni, viszont a termelés jelentős részét az adja.
Napi szinten gyémánttal aratok.. annyi azért jön innen-onnan hogy ne legyen gond..
 
Fent