Exped 5. szint és új cst demo?

Sziasztok.
Két kérdés foglalkoztat egy ideje.
Mikor kerül bevezetésre az expedición az 5. az új szint? Január vége?
És a másik, elvileg bétán tesztelik vagy fogják , hogy a csatatéren a max torony segítség 66% legyen, vagyis, kevesebbet tudjunk ütni ezáltal?
Nem tudom, ezzel is mi a cél egy stratégia és harcra épülő játékban, de az biztos, hogy a "nagyobb" accountok és játékosok akkor is max demóig fognak menni, és ezzel a kisebb játékosoknak újra nem kedveztek, mert ez senkinek sem előny. Érdekelne, hogy milyen fogadtatást vártok ettől a húzástól? Pl ujabb elhagyott városok és elégedetlen játékosokat?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Amikor bevezetésre kerül, előtte lesz hír róla itt a fórumon.

Nem elvileg tesztelik a bétán, hanem már így fut a csatatér. A céhek sunyi tagjait (akik érdekes módon csak olyankor vannak, voltak gép- és játék-közelben, amikor „ingyenes” tartományt lehetett ütni, de akkor aztán ütötték, még megállítani sem lehetett őket) meg elég szépen megfogja.

A max demó az eddig is max demó volt, ezután is max demó lesz. Csak az a néhány jól időzítő játékos nem több száz csata után fogja elérni, hanem hamarabb és jóval kevesebb előnyhöz jutnak a többiek (jellemzően céhtársak) rovására, így azoknak is lesz némi sikerélményük, akik nem az életet igazítják a játékhoz, hanem fordítva teszik.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ezért van az, hogy a bétán így működik és az éles játékban még nem. Aztán, hogy mit döntenek a fejlesztők, majd kiderül.
 
Amikor bevezetésre kerül, előtte lesz hír róla itt a fórumon.

Nem elvileg tesztelik a bétán, hanem már így fut a csatatér. A céhek sunyi tagjait (akik érdekes módon csak olyankor vannak, voltak gép- és játék-közelben, amikor „ingyenes” tartományt lehetett ütni, de akkor aztán ütötték, még megállítani sem lehetett őket) meg elég szépen megfogja.

A max demó az eddig is max demó volt, ezután is max demó lesz. Csak az a néhány jól időzítő játékos nem több száz csata után fogja elérni, hanem hamarabb és jóval kevesebb előnyhöz jutnak a többiek (jellemzően céhtársak) rovására, így azoknak is lesz némi sikerélményük, akik nem az életet igazítják a játékhoz, hanem fordítva teszik.
Köszönöm a válaszod Bütyök, azt hittem már soha nem tudom ezeket meg.
Tehát az expedre még nincs dátum.
a csatatérhez....Én nagyon kiváncsi vagyok erre, mert a kis céhek igy sem fognak haladni.
Ez elméletben jó lehetne, de gyakorlatban....?
100 ütésnél akkor 34 demom lesz mondjuk? és egyedül maximum 2 szektort lehet ezzel elhozni? ezzel a forgások kerülnek a kukába.
miért kell ez egy stratégiai játékban? amikor minden erről szól amióta bejött a csatatér.
tehát konkrétan nem lesz csatatér.
akkor kiváncsi leszek az áprilisban érkező új kor nevezetesére, boldogságot fog adni? :D
 
Fent