Eventekkel kapcsolatban általánosságok

Finna Lies

Új tag
Üdv mindenkinek!

Az Eventekkel kapcsolatban van néhány meglátásom. A Nyári eseményben a táblás megoldás nem nagyon jött be, pl .: nem miden palettán volt türkiz koulcs volt, hogy egy csomó dulont elpocsékoltam, hogy új tálát kapjak. Ez azért volt, mert kétszer egymás után kulcs nélküli táblát kaptam. Kérem én, hogy szedje össze az ember az összes kulcsot. Tény, hogy a kulcs töredékek amit a napi láda adott az segített a legtöbbet. A 31 kulcsból a 70-80%-át a a napi láda adta, de még így is 6-8 ládát nem tudtam kinyitni?!
A tavalyi meg az előző évek nyári eseménysorozatban használt kormánykerék és iránytűs megoldás kifejezetten tetszett és nagyon bejött!
A Szent Patrik eseménysorozat fesztivál városátaz elején nem értettem, most már úgy ahogy megszoktam. Nem azt modom, hogy szeretem, de már értem.
A normál küldetésekre gondolva, én nekem nem jön be a portrék berakása oda, szerintem jobb lenne vagy fejlesztőtt adni a főnyeremény épülethez, vagy pl.: itt a testvériségen használt drágakövet.
Régen a portrékat a 35. küldetésnél és a végén adtak két portrét, mint most is nekem az is megfelelt, úgy jobb volt.
Ezt szeretem volna elmondani, lehet hogy vannak akik nem értenek velem egyet, de nem bánom. Nem vagyuk megy formák, de ez így jó.

 
a mostani event fejlesztői az üzlethez nem értenek,és rengeteg pénzt kivesznek a tulajdonos zsebéből. gondolok itt arra hogy nem mindegyik játékos kapta meg most az eventen a felső sort.kicsit utána érdeklődtem,és rajtam kívül még páran a céhből nem kapták meg,pedig mindegyikünk rendszeres vásárló.ezzel szemben több olyan játékos megkapta aki eddig nem költött gyémántra,és most sem fog.mért nem lehetett oda adni mindenkinek a választás szabadságát és akkor hiteles lett volna a felmérés is.amiért bosszant hogy pl. a hősfogadó aranyfejlesztőjét ott lehetett megszerezni.igaz van egy alul a 325. lépésnél ha azt el is érem az akkor is csak egy és kettő fogadó van lent nálam.ez szerverenként nem kis bevétel kiesés a tulajdonosnak. de hát ők tudják..... vagy nem.
 

Finna Lies

Új tag
Ezzel én is egyet értek, mert én nem soktam pénzt bele fetszölni na játékba.Viszont így sok jó dologtól elesik az ember. Például szerintem ez a felsősoros dolog olyan mintha csalnának?!
 
Fent