Javítva Event napi küldetés sorozat hiba

ShadowPlay

Új tag
Sziasztok!MAi napon találkoztam egy hibával ,ami az event napi feladatoknál jelentkezett!
Épp a 15 -ik feladatot csináltam amikor megjelent a 17-ik feladat begyüjtésért járó jutalom gomb,és a szöveg hogy gratulálnak a teljesítésért!Végül addig kinnt maradt míg meg nem csináltam ténylegesen!
Aztán a 18 -iknál megjelent hogy gratulálnak a 34 feladathoz és ugyanúgy a begyűjtés gomb!
Kép mellékelve ez utóbbiról!Remélem ki tudjátok javítani ha ott van a hiba?!
 

Csatolmányok

  • Képernyőkép 2023-06-07 173238.png
    Képernyőkép 2023-06-07 173238.png
    456,5 KB · Megtekintések: 9

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Jött egy frissítés, amit itt nem jeleztek, így nem tudni, hogy mit frissítettek, de valamit (megint!!) elbénáztak a fejlesztők. Valószínűleg legkésőbb holnap javítják.
 

Maxi76

Új tag
Sziasztok!MAi napon találkoztam egy hibával ,ami az event napi feladatoknál jelentkezett!
Épp a 15 -ik feladatot csináltam amikor megjelent a 17-ik feladat begyüjtésért járó jutalom gomb,és a szöveg hogy gratulálnak a teljesítésért!Végül addig kinnt maradt míg meg nem csináltam ténylegesen!
Aztán a 18 -iknál megjelent hogy gratulálnak a 34 feladathoz és ugyanúgy a begyűjtés gomb!
Kép mellékelve ez utóbbiról!Remélem ki tudjátok javítani ha ott van a hiba?!
Én állítólag mind az 55 feladatot sikeresen megcsináltam. :D
1686173367286.png
 

Maxi76

Új tag
Jött egy frissítés, amit itt nem jeleztek, így nem tudni, hogy mit frissítettek, de valamit (megint!!) elbénáztak a fejlesztők. Valószínűleg legkésőbb holnap javítják.
Ezt a hibát már a beta teszt során is egy csomóan lejelentettük, mégis sikerült valahogy az élesre is kitenni...
 

Maxi76

Új tag
Szuper. Akkor még nagyobb a gond a fejlesztőknél, mint gondoltuk...
Közben visszakerestem és én tévedtem (de csak egy kicsit), mert ez a hiba a pandás játéknál volt, nem ennél. Úgyhogy sikerült újat (sőt, újakat, mert van ebben a játékban más bug is) gyártani.
 
Nem csak az a baj, hogy nem kaptam meg az 50 doubloont, hanem az is, hogy a felirat nem tűnik el. Igy fogalmam sincs, hogy most melyik küldetésnél tartok? Mert tudom tovább csinálni a küldetéseket.
 

ildi2202

Új tag
Sziasztok!
Az összes szerveren javították már a hibát? Mert nekem Dinegun még mindig hibása a küldetés. :(
 
Üdv! Ha a foci labdára lépek csak ez jönn be és utánna le is fagy a játék a telefonon.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_2023-08-21-15-39-37-384_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2023-08-21-15-39-37-384_com.innogames.foeandroid.jpg
    916,6 KB · Megtekintések: 6

Odiron

Új tag
Sziasztok!
Nem tudom figyelte valaki, hogy az Égei eventes épületek nem adják az FP-t egyáltalán! Tudom, hogy random adja 50% de már 1,5 hete lent van nekem ráadásul 2 épület is és egyik sem adja mert naponta nézem.
 
Fent