Események

Kalap23

Aktív tag
Sziasztok!
Én a régi fiókomal 2020 novemberében kezdtem a forgét, a mostani fiókomal 2 hónapja. (Nem csalok a régi fiókomat megszünteték, mert nem voltam aktív)
A lényeg, hogy sok eseményt ismerek, de nem az összeset és megszeretném kérdezni/kérni, hogy ide aki tudja, hogy milyen események vannak az írja le és talán még azt is, hogy mikor tájt kezdődik.(Június eleje,Szeptember vége,)
De elég az is ha csak azt írjátok, hogy x esemény x évszak vagy x hónap
Köszi!
 

LoveCanKill

Aktív tag
Ohh... :/ Akkor ha valami miatt..
Mondjuk valaki korházba kerül x ideig, vagy valami ilyesmi történik vele... És 30 napig nem tud belépni, akár évek munkája is odalehet? :(
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ha harminc napig nem tudsz hozzányúlni a játékhoz és/vagy megkérni valakit, hogy lépjen már be a mobilodon vele, akkor már nem fog érdekelni mi is lett a foe faluddal...
 
Ha harminc napig nem tudsz hozzányúlni a játékhoz és/vagy megkérni valakit, hogy lépjen már be a mobilodon vele, akkor már nem fog érdekelni mi is lett a foe faluddal...
Azért ez erősen false megközelítés, simán lehet, h vki 1-2 hónapig inaktív (külföld, elveszett mobil, stb.) utána meg visszajönne újult erővel,
nem egy ilyennel találkoztam, ami azt is jelenti hogy ez a fenti 30 nap is vhogy gyanúsan nem igaz.
Most is látok olyan játékosneveket neveztes épületek szintjein akik több hónapja vagy akár éve nem aktívak mégis bent vannak,
illetve van ahol a Forge pontjaim is bent ragadtak olyan játékosok neveztes épületeinek utolsó szintjeiben akik hónapok óta inaktívak (bosszúság is hogy nem adják vissza a nyitott szint visszazárásával, igaz ezt 30 napnál nem gondolnám igazságosnak, de mondjuk fél éven túl már lehetne, pár felszólítás után)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Gyerekek van 4 ficko akik már több mint 1 éve nem játszanak nálam mégis szerepelnek a támogatott listán támogattam őket forgéval és eltűntek azóta se tudom őket ki szedni onnan .:(
 

helen

Nagyon aktív tag
Koraközépkort elért városok már nem törlődnek, azok évekig is megmaradnak. Csak a kicsi városok törlődnek ki.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A 30 nap igaz (mióta bevezették). Azok a városok, amelyek elhagyatottak már évek óta, nem esnek a hatálya alá ennek a határidőnek. Vagyis visszamenőleg nem törlődnek/törlődtek. És nincs olyan, hogy kicsi vagy nagy.

(És mint minden más sem, ez sem tökéletes, tehát bármi előferdülhet. :-D)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Fentebb szó volt a profilról. Ez nem azonos a várossal/faluval.
Az azonosító soha nem törlődik, csak a tulajdonosa kérésére!
 

helen

Nagyon aktív tag
Azért én örülök neki hogy évekig megmaradhat város.
Mert kb 2 év kihagyás után tértem vissza a játékba.
Igaz le voltam maradva-a régi városaim még most is le vannak..- de még mindig jobb mintha újra kellett volna kezdenem elölről őket.
 

helen

Nagyon aktív tag
A 30 nap igaz (mióta bevezették). Azok a városok, amelyek elhagyatottak már évek óta, nem esnek a hatálya alá ennek a határidőnek. Vagyis visszamenőleg nem törlődnek/törlődtek. És nincs olyan, hogy kicsi vagy nagy.

(És mint minden más sem, ez sem tökéletes, tehát bármi előferdülhet. :-D)
akkor erről is lemaradtam.. :)
 
Az oké, hogy a város marad, újrakezdés bármikor lehetséges, de a nyitott nevi szinteket törölni azért lehetne (passzív város mód?), főleg a bevezetés előttre visszamenőleg.. (ha jól értem pont ez nincs meg)
 

helen

Nagyon aktív tag
Az oké, hogy a város marad, újrakezdés bármikor lehetséges, de a nyitott nevi szinteket törölni azért lehetne (passzív város mód?), főleg a bevezetés előttre visszamenőleg.. (ha jól értem pont ez nincs meg)
Ezer oka lehet ha valaki abbahagyja a játékot. pl. mert megbetegszik.. aztán amikor visszatér, akkor ne találja gy a városát ahogy hagyta, csak mert volt nyitott szint a nevijében ??
 
Ezer oka lehet ha valaki abbahagyja a játékot. pl. mert megbetegszik.. aztán amikor visszatér, akkor ne találja gy a városát ahogy hagyta, csak mert volt nyitott szint a nevijében ??
Elfelejted, hogy többszöri felszólítás (és csak fél év inaktivitás) után!
Amúgy nem éri kár mert újra nyithatja a szintet és mehet tovább csak az előre bekért mások FP-jai kerülnek vissza az építőkhöz, ezzel nem értem mi a gond.
 
Utoljára szerkesztve:

Kalap23

Aktív tag
Koraközépkort elért városok már nem törlődnek, azok évekig is megmaradnak. Csak a kicsi városok törlődnek ki.
Igen, de mondjuk van valaki aki vaskorszakban van, de mégis 14 millió pontja van, bárkája stb... és ha ő 2 hónapig nem tud belépni, törlődik a városa?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Nem kell törölni sem a várost, sem a nevezetest, sem semmit! Csak annyit kellene a rendszernek tennie, hogy a nyitott építkezéseket visszabontja az utolsó lezárt szintre! Mindenki visszakapja (tulajdonos és építő is) a betett forgéit, senkit nem ér kár! Nem olyan bonyolult ez! A város állhat tovább, akár az idők végezetéig!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent