Események- Vadvilág

Kalap23

Aktív tag
Nem tudom kihogy van vele, de szerintem van esemény amit alul terveztek.
A vadvilági esemény nem valami fantázia dús ha ilyet akarsz játszani akkor letöltöd a telefonodra és kész.
Nincs kidolgozva mint a futbal esemény.
A szent patrik napja viszonylag jó volt, de a vadvilági nem.
Egyszerűen nincs semmi ujdonság, ilyet máshol is tudsz játszani, nem csak a forgén.
Az az érzésem, hogy a fejlesztők az eseményekre néhol oda figyelnek néhol nem.
Az események arra vannak, hogy izgalmasabbá élvezetesebbé tegyék a játékot és a résztvevők nyereményekkel térjenek vissza a városukba.
A vadvilági esemény, nem volt, izgalmas.
Értem én, hogy nehéz mindig oda figyelni, de most komolyan! A bevezető videójukban nem ezt ígérték, hogy kapunk egy candy playt. (cukorka játék)
 

helen

Nagyon aktív tag
Nem tudom kihogy van vele, de szerintem van esemény amit alul terveztek.
A vadvilági esemény nem valami fantázia dús ha ilyet akarsz játszani akkor letöltöd a telefonodra és kész.
Nincs kidolgozva mint a futbal esemény.
A szent patrik napja viszonylag jó volt, de a vadvilági nem.
Egyszerűen nincs semmi ujdonság, ilyet máshol is tudsz játszani, nem csak a forgén.
Az az érzésem, hogy a fejlesztők az eseményekre néhol oda figyelnek néhol nem.
Az események arra vannak, hogy izgalmasabbá élvezetesebbé tegyék a játékot és a résztvevők nyereményekkel térjenek vissza a városukba.
A vadvilági esemény, nem volt, izgalmas.
Értem én, hogy nehéz mindig oda figyelni, de most komolyan! A bevezető videójukban nem ezt ígérték, hogy kapunk egy candy playt. (cukorka játék)
egyszerűen túl sok az esemény, így a fejlesztők nehéz helyzetben lehetnek hogy mindig valami újat-izgalmasat hozzanak létre, és a játékosok egy része unja hogy mindig minden egy sablonra készül... de hát a játékosok másik része még több és még több eseményt akart, most nekik jó, van sok esemény, lehet csinálni azokat.. :p
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
egyszerűen túl sok az esemény, így a fejlesztők nehéz helyzetben lehetnek hogy mindig valami újat-izgalmasat hozzanak létre, és a játékosok egy része unja hogy mindig minden egy sablonra készül... de hát a játékosok másik része még több és még több eseményt akart, most nekik jó, van sok esemény, lehet csinálni azokat.. :p

A mostanában előforduló egyre több hiba láttán, a sok újítás helyett inkább azon kellene dolgozniuk, hogy hibák ne történjenek és hamar orvosolva legyenek, ha már megvannak.
 
Fent