Esélytelen "harc"?!?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23825

Guest
Pár perce megtámadtam Északi kastély(már eleve ez egy bug mivel a küldetésben North Castle-t ír míg a térképen Északi kastély van feltüntetve) nekik agyúi (is) voltak amik 14 támadási és 4 védekezési ponttal rendelkeznek, az én ágyúim 16 támadás 5 védekezéssel, ennek ellenére az ő ágyúi egy lövéssel leterítették(gyengébbek kedvéért elpusztították) az én ágyúimat ami már önmagában vérlázító de ez még nem is elég mert nekem hármat kellett lőni ahhoz hogy az nálam gyengébb egységeket megsemmisítsem.... na erre adjon értelmes magyarázatot valaki...(persze biztos van mert itt csak én lehetek a hibás de ez azért érdekelne mit találtok ki rá!!) és még mielőtt azzal jönne valaki hogy valamit benéztem ellenőriztem az adatokat a harc előtt és a kínos végkifejlet miatt utána is.... Ezekszerint mindegy hova fejlesztem az Achenimet meg a Zeusz szobromat mert még a nálam szarabb csapatok is legyőznek semmi erőfeszítéssel... ez így necsak igazságtalan de elkeserítő is...(és akkor finoman ferjeztem ki magam...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Ez a fordítási gond már több, mint egy évvel ezelőtt is élt, és még azóta sem javították. Mind a Zeldon-a-tengeren, mind az Északi kastély, mind a Kutya-mocsár területeket lefordították a térképen, de a küldetésekben meg az eredeti nevükre hivatkoznak. Nem tudom, mikor fogják kijavítani; de amilyen rég óta fennáll ez az apró dolog, lehet, hogy így is fog maradni. :)

Már meg nem mondom, hogy mi volt ott; de azon a környéken már bevezették a védő-bónuszt is; vagyis arrafelé volt pár terület, ahol kapott bónuszt a védő. Azon kívül az ágyútól már van olyan, hogy ha távolról 'bántják', akkor van beásási bónusza - ha közel van hozzá valaki, akkor már nincs. Lehet, ez is számított. (Én ezeket simán legyűrtem. Majd ez után jönnek a tábori ágyúk, amik már egy kicsit nagyobb feladat elé fognak állítani - már ha ezek nem voltak elegek. :) )
 

DeletedUser23561

Guest
Így van, védelmi bónusz, az ágyúk beásás bónusza, valamint ha dombos terep van nekik, ezek mind erősítik őket. Nagyon fontosak a terepviszonyok, GvG-ben pédául ugyanaz a sereg ugyanazzal az ellenfélel szemben egyszer karcolás nélkül megúszta, más terepen meg több egységem is odaveszett.
Mondjuk ez az egy lövéssel leterítés elgondolkodtató, nem volt véletlen sérült az egységed? Mert nekem bármilyen egységgel, bármekkora bónusszal, bárki ellen kell 2 lövés. Az egy lövést eddig egyedül az ipari kori lövészeim tudták bemutatni bronzkori kőhajítók ellen.
3 pontnyi sérüléssel már nem ajánlatos harcba vinni az egységeket, mert egyrészt lényegesen csökken a támadóerejük, másrészt könnyen leszedhetik őket egy támadással.
A térképen egyébként én mindig beszivárgok, sorsdöntő lehet az az egy pont sérülés, amit ilyenkor a védők elszenvednek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent