Kibeszélő Ereklyék temploma - kibeszélő téma

DeletedUser3

Guest
Itt lehet az Ereklyék temploma nevezetes épületről beszélgetni!
 

DeletedUser24853

Guest
De hogy lesznek elérhetőek a tervrajzok, ha már elkezdődött az expedíció? Vagy akkor jövő heti expedíciótól lesz elérhető? Akkor meg miért írták hogy holnaptól? Egyébként itt egy nagyon részletes angol leírás róla: http://foeplayer.com/en/templeofrelics/
 

DeletedUser24853

Guest
Én arra tippelnék hogy jövő heti expedíciótól elérhetőek a tervrajzok. Hiszen az elsőt nem lehet megvenni, és mivel még senkinek sincs, így építeni sem lehet. Az pedig nagy gonoszság lenne ha expedíció jutalmát változtatnák, hiszen én, aki már végigvittem, nem tudnék szerezni tervet, azzal ellenben aki még nem kezdte el.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]Az pedig nagy gonoszság lenne ha expedíció jutalmát változtatnák, hiszen én, aki már végigvittem, nem tudnék szerezni tervet, azzal ellenben aki még nem kezdte el.

Nem kell annyira rohanni - nem kerget a tatár... :p ;)
Egyébként pont azért nem kezdtem még el az ehetit, mert lehetett tudni, hogy most jön. Remélem, jól tettem. :)
 

DeletedUser24660

Guest
Sziasztok! Az Arvahallon nálam is lerakva az Ereklyék temploma! Akit esetleg érdekel, jelöljön! :))
 

DeletedUser24165

Guest
A B-b én is leraktam, már a 6. szint épül, lehet jönni rajzért akit érdekel. :)
 

DeletedUser4561

Guest
Jó cucc! Eddig 3 ereklyét kaptam, 2 ezüst (gyakori) és egy jáde (ritka). 25 áru, 20 FP és Kívánságuk kútja! Tetszik!:D
 

DeletedUser24853

Guest
Ne szokj hozzá. Bétáról rémtörténeteket hallani, hogy első héten tök jó volt, aztán 6-7es meg magasabb szintűvel alig szednek össze néhány gyakorit. A jádét meg ne gondold hogy 1-2 hónapon belül látsz újra.
 

DeletedUser20654

Guest
Szerintem az 1. hétre megnövelték a találati valószínűséget, amit a 2. hétre visszaállítottak a bétán a rendes szintre. Gondolom itt is megteszik.
Valahogy rá kell venni az embereket az építésre és a gyémánt költésre. :)
 

DeletedUser24853

Guest
Szerintem ez puszta összeesküvés elmélet, bár a tapasztalatok tényleg erre utalnak, azért én ezt így nem mondanám. Tudjuk be a szerencsének, de akkor egy ideig nem lesz ilyen fogása.
 

DeletedUser24843

Guest
Jövőhéten kiderül, hogy mit is tud ez a nevezetes... :)
Na de, ha ügyesen csinálja valaki, akkor megérheti, én összesen 56fpontból letudtam tenni, mármint úgy értve, hogy 56fpontott szántam a tervek gyűjtésére és nagy nehezen de meglett... :) :)
Türelmesen figyelgettem és rengeteg helyen 1-2fpontért szereztem tervrajzot szombaton letettem és vasárnap délutánra 10.szinten is lett...
Sajnos csütörtök előtt végigcsináltam az expedíciót, szóval csak jövőhéten derül ki, hogy mennyire érte meg ez a befektetés 56fpontért, na de ha nem válna be, akkor is csak 56fpontott bukok meg persze 6x6-os helyet.. :D
 

DeletedUser4561

Guest
Ne szokj hozzá. Bétáról rémtörténeteket hallani, hogy első héten tök jó volt, aztán 6-7es meg magasabb szintűvel alig szednek össze néhány gyakorit. A jádét meg ne gondold hogy 1-2 hónapon belül látsz újra.

Köszi a kioktatást, de ismerem a számokat meg a százalékokat.:)
Ettől függetlenül szerintem elég jó dolog, hogy eventen kívül is van esélyünk ilyen cuccokat szerezni.
 
Fent