Egyenlő esélyek

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A legutóbbi küldetés magnézium por beszerzését is tartalmazza. Szeretném megkérdezni, hogy ezt csak a magasabb pontú játékosok tudják teljesíteni, vagy a kisebb pontszámúak is tudnak csatlakozni a küldetés befejezéséhez. Jó lenne ha mindenki számára elérhető lenne a küldetések befejezése, vagy ponthatárokhoz, épület, anyag elérhetőséghez szabni a küldetéseket, hogy mindenkinek lehetősége legyen sikerélménnyel játszani.

Atesz :)
 

Sir Nyúl

Új tag
Szeva Atesz !
Mikor kaptad ezt a küldetést , és mit kell érte csinálni ? Továbbá a magnézium port hol lehet majd felhasználni ??
 

DeletedUser

Guest
Igen Egyet értek, de ő a csillám pora gondolt és valóban vannak dolgok amik gátolják a halladást.Javaslat a Progresziv kort válaszuk le a többi kortól mert túl agresziv az átmenet.Pl A harci gépek (tankok.-harcosok. ágyuk stb) és a nyers anyagok föleg amit nem lehet beszerezni mert amit én ajánlok nekik már nem kell igy nem kereskednek velünk,...Javaslat:Ők legyenek külön befejező vagy ha fólytatni akarjuk külön fejlödő kor.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25736

Guest
Sziasztok! A szomszédok támadásával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Engem minden áldott nap kifoszt egy olyan játékos, aki eggyel fejlettebb korban van, mint én. Nyilván a haderő is ennek megfelelő! Ezt nagyon inkorrektnek tartom, mert hiába próbáltam "bosszút állni" esélytelen voltam. Tudom, hogy játék, de akkor sem korrekt olyat támadni, aki nem tud védekezni. Azt luxusnak tartom és nincs is rá keretem, hogy városvédelmet állítsak be, nem beszélve arról, hogy csak gyémántért cserébe tudok másik eseményt indítani a fogadóban... Szóval tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok! A szomszédok támadásával kapcsolatban szeretnék kérdezni. Engem minden áldott nap kifoszt egy olyan játékos, aki eggyel fejlettebb korban van, mint én. Nyilván a haderő is ennek megfelelő! Ezt nagyon inkorrektnek tartom, mert hiába próbáltam "bosszút állni" esélytelen voltam. Tudom, hogy játék, de akkor sem korrekt olyat támadni, aki nem tud védekezni. Azt luxusnak tartom és nincs is rá keretem, hogy városvédelmet állítsak be, nem beszélve arról, hogy csak gyémántért cserébe tudok másik eseményt indítani a fogadóban... Szóval tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?

időben aratnék, vagy nem hergelném magam miatta.
esetleg kort lépnék :)
 
Kedves Honsu! j Te aztán nagyon jó tanácsokat tudsz adni! Az meg sem fordul a fejedben, hogy olyan játékosokat rakjanak egy szomszédságba, akik hasonló pontszámúak? Vagy Te is azok közé tartozol, akik nem lépnek szintet direkt, hogy aztán végigrabolhassák a szomszédokat? Aki már 40 millió pontot gyűjtött össze, az miért nem lép tovább? Fél, hogy hasonlóan erős ellenfélre talál? Neki nem ellenfél egy 8 millió pontos játékos. Annak megadóan tűrnie kell, hogy kirabolják? Minden egyes nap, mert van olyan is, hogy hónapokig sem cserélik a szomszédokat. Szerintem is, ha erre nem találnak valami megoldást, sokan inkább a játékot hagyják itt, minthogy ezt eltűrjék. Például én is, pedig már a távoli jégkorszak vége felé járok.
 

DeletedUser23560

Guest
A pontoktól nem igazán függ az, hogy lerabol-e egy MÁSIK jégkoros.

Azt pedig, hogy lehetőleg ugyanolyan korban levőek legyenek egy szomszédságban, már egy ideje bevezették.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent