Új hiba Csataterek nem elérhetők

DeletedUser27002

Guest
Sziasztok,
Egyik világomban sem tudom megnyitni a csatateret, azt az üzenetet kapom, hogy "A csataterek nem elérhetők" és hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot. . Ezen kívül minden működik. Telefon újraindítás sem segített.
Mi lehet a gond?
Köszi szépen.
 

DeletedUser26307

Guest
Sziasztok,
Egyik világomban sem tudom megnyitni a csatateret, azt az üzenetet kapom, hogy "A csataterek nem elérhetők" és hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot. . Ezen kívül minden működik. Telefon újraindítás sem segített.
Mi lehet a gond?
Köszi szépen.
Céh-tagság adott? Harcászat kifejlesztve?
 

DeletedUser27002

Guest
Persze, a Marsi korban vagyok, céh tag is vagyok. Néha meg tudom nyitni, mondjuk 2 naponta egyszer, de többnyire nem. Nem értem, hogy miért.
 

DeletedUser26307

Guest
Persze, a Marsi korban vagyok, céh tag is vagyok. Néha meg tudom nyitni, mondjuk 2 naponta egyszer, de többnyire nem. Nem értem, hogy miért.
Ezen a support talán hatékonyabban tud segíteni.
Mobilra nem volt mostanában programfrissítés?
 

DeletedUser27002

Guest
Ezen a support talán hatékonyabban tud segíteni.
Mobilra nem volt mostanában programfrissítés?
Én is azon gondolokom, hogy szupportnak írok, mert más nem tapasztalt ilyen hibát.
Volt egyébként frissítésem, azok jönnek maguktól rendszeresen.
Számítógépről működik a csatatér, csak a mobilomról nem megy. Viszont azon kívül minden szépen működik, értetlenül állok a dolog előtt :)
Köszi a segítséget!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
igen, tableten is előfordult ez a hiba (ma még nem tapasztaltam, tegnap 1x), de egy újraindítás segített mindig a játékon...
 

DeletedUser27651

Guest
Animacio a szaromon kikapcsolva "real fosbusz" vagy kopas, korpusz bocs, es ugyan az a problema, animacio kifagy es nem enged az uj csatateret hasznalni, segitseget kerek mi tevo legyek? Csak attol varnek valaszt aki erdemben tud is segiteni, nem csak oltogatni, azt en is tudok de szemelyesen szefetem csinalni nem igy arc nelkul. Varom az okos segito valaszokat.
 

Vanek ur

Aktív tag
1. Pedig ilyen hozzáállással nem kapsz mást csak oltogatást. :D :p
2. Itt nem tud a support segíteni. Keresd meg őket a játékon belülről, és ha értenek a 'szarodhoz', akkor majd segítenek, mit és hogyan állíts be.
 
Fent