Nem játékhiba Csatatér

Andy66

Új tag
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni a csatatérrel kapcsolatban.Nem enged belépni kb.masfel hete,azt írja ki, hogy hiba lépett fel a bejelentkezésnél.Ellenorizzem az interneten kapcsolatot! Az internettel semmi gond, és a játékon belül minden egyéb teljesen jól működik. Frissítették többször az alkalmazást, újra inditottam a telefont is, semmi eredmény. Több világban játszom,mindenhol ez a hiba jelentkezik. Kérnék szépen segítséget,ha van rá mód! Előre is köszönöm szépen
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Írj a Supportnak.

Ne frissítsd, hanem töröld teljesen az alkalmazást minden maradékával együtt és utána telepítsd újra.
 
Sziasztok! Már többször előfordult, hogy egy cst-tiszt hiába tett tiltást egy szektorra továbbütöttek (néha be is) a céh-társak anélkül, hogy ennek nyoma lett volna a Csatatérnaplóban. Most vagy a többi játékosnál nem jelent meg a tiltás-jelzés, vagy a csatatérnapló log-ja a hibás. Többünkkel és többször megesett már ez. Ha ki/be léptem a csatatérről, vagy F5-el befrissítettem az oldalt, akkor is ugyanez volt a helyzet: én továbbra is tiltottnak láttam a szektort, mégis mindenki ütötte.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem olyankor van, hogy tiltás ellenére ütik be a szektort vagy nem jelenik meg az ütés a naplóban, ha a tiltás előtt kezdték meg a harcot vagy a tárgyalást.
 
Értem, mire gondolsz, de volt hogy csak 2-en voltunk egy szerktorra, én 140-nél megálltam és kiraktam a tilást, a másik céhtárs meg felütötte 158-ig, és semmi nyoma nem volt a csatatér-naplóban ennek.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az meg olyankor fordulhat elő, ha a nap folyamán korábban már behatolt a szektorba tiltás ellenére.
Ilyenkor másodszorra már nem jelenik meg a naplóban, csak naponta egyszer.
 
Reggel volt, ketten ütöttük és azon a szektoron nem volt tiltás 140-ig, így sajnos ez utóbbi tipped se fedi le a probléma alapját!
A fő gond, hogy már többször-többféleképpen-többünkkel megesett. Így erős a gyanúm, hogy inkább a tiltást jelző állapot nem jut érvényre a többi céhtársnál. Sajnos a cst működése amúgy is több sebből vérzik, gondolom, ez csak egy újabb bug a sok közül. :/
Azért köszi a segítséget. :)
 

Darkpepp

Aktív tag
Szar ahogy van a cst napló meg a jelzés mutatás is néha, engem pl. nem is jelez a cst napló sehogyan se. (Max. ha beütöm a szekit)
De mondjuk ha megvan beszélve, hogy 150-nél állj minden szekinél akkor nem tudom miért ütik tovább mondjuk, attól függetlenül, hogy kerül-e rá tiltás vagy se, mert mondjuk elaludt az irányító.
 
Fent