Nem játékhiba csatatér hiba

erika5503

Aktív tag
kérdésem lenne hogy mi alapján sorsolnak össze céheket a a csatatéren?
ez előző etapban részt vettem első voltam és most regisztrálni kellett mert nem voltam benne a listában és ez két világban is hibás volt Nem találtam meg a céhet

Dinegeu világ---új Tabula Rasa céh
Fel Drenghyr világban is ----Tabula Rasa a céh

F világban megvagyok

köszi a figyelmet
 

erika5503

Aktív tag
D világban rézliga 40/101 LP
új világban rézliga 2//101 LP van a céh elején
ez a múlt heti eeredmény---vagyis volt játék
 

erika5503

Aktív tag
itt van az amit reklamáltam, vagyis az előző etapban volt csata a csatatéren . Így nem jogos úgy venni, hogy soha nem vett részt a céh a csatában. mert űgy jön le. ami igazságtalan a céhhel szemben D vlágban első volt a rangsorban a 40/101LP eredménnyel a másik világban is elől volt a 28/101Lp eredménnyel Ezt nézték semmisnek egy tollvonással :) ami nem vet jó fényt a játék üzemelőre
 

Csatolmányok

  • Screenshot_13.jpg
    Screenshot_13.jpg
    9,2 KB · Megtekintések: 0
  • Screenshot_14.jpg
    Screenshot_14.jpg
    7,5 KB · Megtekintések: 0
Utoljára szerkesztve:

igere

Új tag
Sziasztok!

Teher űrhajó probléma!
Kort léptem akkor is léptettem is akkor is a távoli különleges ásványát adja és nem a mélytengeriét.
Miért?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!

Teher űrhajó probléma!
Kort léptem akkor is léptettem is akkor is a távoli különleges ásványát adja és nem a mélytengeriét.
Miért?

Egyrészt rossz topic.
Másrészt nem hiba, mert a teherűrhajó váltakozva adja az elérhető különleges árukat. jegesben csak egy fajta van, így mindig azt adta, mélyes már kétfajta elérhető és szükséges, marsban már három fajta és így tovább.
 

erika5503

Aktív tag
itt van az amit reklamáltam, vagyis az előző etapban volt csata a csatatéren . Így nem jogos úgy venni, hogy soha nem vett részt a céh a csatában. mert űgy jön le. ami igazságtalan a céhhel szemben D vlágban első volt a rangsorban a 40/101LP eredménnyel a másik világban is elől volt a 28/101Lp eredménnyel Ezt nézték semmisnek egy tollvonással :) ami nem vet jó fényt a játék üzemelőre
a support nem reagált erre semmit hanem egy tollvonással lezárta a kérdést :( így hogy lehet megoldani a rendszer hibáját, sehogy ----de még elnézést sem kért, hogy bocsi.
 

erika5503

Aktív tag
Nincs hiba, a játékos céhe az előző csatatér végén inaktivitás miatt automatikusan leiratkozott a csatatéren való részvételről.
mi az hogy inaktivítás miklor első volta céh ? sajnos nem megfelelően sorsolt a rendszer vagyis hibásan :( a40 csata rézligában nem nulla/nem inaktív esemény-----ez a probléma .....
 

Csatolmányok

  • Screenshot_13.jpg
    Screenshot_13.jpg
    9,2 KB · Megtekintések: 1

Lorant96

Nagyon aktív tag
Előfordulhat, hogy úgy lett első a céh, hogy egyik céh sem harcolt semmit sem, vagy csak nagyon keveset.
Ilyenkor jogos, hogy inaktivitás miatt kiteszi a rendszer a céhet a csatatérről.
(Amúgy az első céhnek elvileg +175 liga pontot kellett volna kapnia.)
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
mi az hogy inaktivítás miklor első volta céh ? sajnos nem megfelelően sorsolt a rendszer vagyis hibásan :( a40 csata rézligában nem nulla/nem inaktív esemény-----ez a probléma .....

Ahogy a jegyben is írtam, összesen 12 csatát toltál le, és nem első, hanem 4. lett a céh, és -10 LP-t kapott a céh érte, mert előtte 50LP-je volt.
 
Fent