Új hiba Csatatér - Haderő nyeremény

DeletedUser26802

Guest
Remélem jó helyen jelzem ezt a problémám.

Az E szerveren (meg gondolom a többin is) nem rég véget ért a csatatér első szezonja, harmadik helyet el is értünk, azonban nem láttunk változást a haderő pontjainkban, több céh tag is észre vette ezt,így nem csak egyedül állok itt értetlenül. A töredékeket viszont mindenki megkapta, ezért is gondoltuk, hogy valami probléma lehet.
Illetve ki is számoltuk az előre jelzések alapján, hogy szintet kellett volna lépjünk, ez sem történt meg.

Természetesen ezt pontosan nem tudom alátámasztani, hiszen szezon kezdete előtt nem készítettem printscreent.

Inkább kérdés, mint kérés ennek utána lehet-e járni?
És ha hiba történt akkor javítani?
 

DeletedUser27163

Guest
Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólóhoz. Első helyezést ért a céhem a céh-csatatéren, elvileg 13 becsület szobra töredéket és 54.600 haderő pontot kellett volna kapnunk. Csak 9 töredéket kaptam 13 helyett, a céh haderőpontot meg semennyit sem kapott. Szeretném jelezni a hibát és kérjük annak javítását.
Köszönettel SirBalu
 

DeletedUser26307

Guest
"A Haderő az újonnan megszerzett koronák után a napi kalkuláció során kerül jóváírásra."
Haderő
 

DeletedUser26307

Guest
És mikor van az a bizonyos napi kalkuláció? Éjfélkor?
20:00-kor
Eddig is akkor élesedtek a napi koronák, akár a hírességek csarnoka adta, akár a CE-n lett megszerezve.A GvG is ez előtt bolydult fel általában.
 
Fent