Csatatér demoralizáció

Reliqius

Új tag
Sziasztok ,Tiszteletem Mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy most a csatatéren 4 OT-s védelem mellett automata módban csatáztam 28 csatát! Eközben a demoralizációm 5-re emelkedett ,játékos társam 3-at csatázott ugyanebben a szektorban, neki pedig 2 egymást követő automata csata alkalmával 1-re nőtt a demója!
HA jól tudom 4 OT esetén a Teljes 160 ütésre jut 4% demo?
Szerintetek ez hogy lehet akkor?
Várom megtisztelő válaszotokat!
Üdv :Lord Reliqius
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Azt nem írtad, hogy az ostromlott tartományon volt-e esetleg csali, vagy csapda, de tegyük fel, hogy nem volt.
Ott tévedsz, hogy nem a teljes 160 ütésre jut 4% demó, hanem minden egyes ütésnél van 4% esélye a demónak. Ami óriási különbség! Így akár szélsőséges esetben az is előfordulhat, hogy mind a 160 ütés ad demót, vagy akár egyik sem. Csupán nagyon sok próbálkozás átlaga lesz nagyjából 4% demó. De 160 próbálkozás egy elég kis minta, ahhoz, hogy kijöjjön rajta a 4%-os átlag. Ráadásul, amit Te leírtál mintát, az még ennél is jóval kevesebb próbálkozáson alapult.
 

Reliqius

Új tag
Azt nem írtad, hogy az ostromlott tartományon volt-e esetleg csali, vagy csapda, de tegyük fel, hogy nem volt.
Ott tévedsz, hogy nem a teljes 160 ütésre jut 4% demó, hanem minden egyes ütésnél van 4% esélye a demónak. Ami óriási különbség! Így akár szélsőséges esetben az is előfordulhat, hogy mind a 160 ütés ad demót, vagy akár egyik sem. Csupán nagyon sok próbálkozás átlaga lesz nagyjából 4% demó. De 160 próbálkozás egy elég kis minta, ahhoz, hogy kijöjjön rajta a 4%-os átlag. Ráadásul, amit Te leírtál mintát, az még ennél is jóval kevesebb próbálkozáson alapult.
Köszönöm a válaszod Lorand96!
Nem volt a támadott szekin csapda vagy ilyesmi.kifogtam a tratylit akkor!
 
Fent