Új hiba Csaták

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25777

Guest
Sajnos beléptem a Posztmodern korba! Rögtön találkoztam egy olyan aránytalansággal, amit nem tudok szó nélkül hagyni! A kontinenstérképen sorra jönnek olyan csaták, amikben 12, 15 ellenséges csapatot legyőzve tudok előbbre jutni, miközben az én haderőm csak 8 lehet! Ráadásul különösen a korai szakaszban sokkal erősebb egységekkel kell felvenni a harcot! Ezen lehet változtatni, vagy arról szól az egész, hogy drága pénzért vegyünk gyémántot, ha játszani akarunk? Én úgy tudtam, hogy ez ingyenes játék! Ha a gyémántozás a fontos, akkor a küldetéseknél ne legyen kötelező ezt az opciót választani!
Másik kérdés: két korszakkal ezelőtt volt egy történeti küldetés, amiben olyan seregek kiképzését tette "kötelezővé", amikre nekem nem volt szükségem, így nem csináltam meg, de a feladat még mindig ott van, pedig az nyílt titok, hogy, ha akkor nem csináltam meg, mostmár nem fogok feleslegesen visszamenni két kort, hogy megcsináljam! Törlik valaha, vagy a Mélytengeri jövőben is ott fog éktelenkedni?
 

DeletedUser25602

Guest
Ha nem tudod legyőzni őket, akkor alkudozni még mindig lehet.
Amúgy nem értem a meglepetést, CE-n is vannak két körös csaták.
Egyébként a játék arról szól, hogy játssz és a nehézségeket legyőzd, ha egy kattintás volna minden, ki lenne itt?
 

Vanek ur

Aktív tag
A harci nevezetesek erre vannak. Meg a zsiványok. Meg az emberi gondolkodás. :)
A feladatról pedig: ha eldobható, akkor dobd el, és kapsz másikat. Ha nem eldobható, akkor meg meg kell csinálni akkor is, ha nem tetszik - különben ott fog maradni, és nem kapsz helyette újat.
Mellesleg meg a hibajelentésekhez van sablon, amit használni kellene (persze ezt sem olvassa senki admin :D).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent