Új hiba Chateau Frontenac küldetések után járó bónusz hiánya

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25998

Guest
Már napok óta figyelem, de nem kapok semmiből sem többet az elvégzett küldetések után, tehát a bónuszom nem működik.

Rendszer információk:
1.137.a7c22b4384 (17.10.2018 10:50), Cartosz (473200), hu3, hu_HU, WIN 31,0,0,122, Windows 10, Firefox/63.0, 1920x916, DirectX11 (Baseline Extended) (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5
 

DeletedUser25998

Guest
"Az épület bónuszt ad a küldetések jutalmaként kapott pénzhez, nyersanyaghoz, árucikkhez, gyémánthoz és medálhoz, és 24 óránként pénzt termel."
Tehát első szinten vagyok a nevezetesben ami +50%-ot jelent, de én csak annyit kapok amennyit alapból ad a küldetés, semmivel sem többet.
 

DeletedUser23560

Guest
tehát a véletlenszerű jutalom, ha terméket ad, most is 5-öt kapsz, mint amikor nem volt frontenacod?

/én valami ilyesmi megfogalmazást gondoltam volna konkrétabbnak, amit írtál, abban továbbra sem volt konkrétum./ ;)
 

DeletedUser25998

Guest
Bocs akkor elbeszéltük egymás mellett :D

Igen a lényeg az egészben, hogy nem tapasztaltam változást azóta sem mióta megvan a nevezetes, így ugyan annyit kapok mint azelőtt minden jutalomért.
 

DeletedUser23560

Guest
akkor ezt a hibát ne /csak/ itt jelezd, ha még nem tetted, írj közvetlenül a supportnak.
 

Vanek ur

Aktív tag
Így van. A küldetések jutalma emelkedik meg, vagyis a bónusz beépül, és nem fogsz látni ahhoz képest már pluszokat.
 

DeletedUser23560

Guest
Így van. A küldetések jutalma emelkedik meg, vagyis a bónusz beépül, és nem fogsz látni ahhoz képest már pluszokat.

Azt állítja, hogy:

"Igen a lényeg az egészben, hogy nem tapasztaltam változást azóta sem mióta megvan a nevezetes, így ugyan annyit kapok mint azelőtt minden jutalomért."

Ez nálam azt jelenti, hogy nem kap többet.
Én is nehezen hiszem, de járjon utána a support.:p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent