Chat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3868

Guest
Szevasztok!

Nem tudom le volt e már írva ha igen bocsesz és lehet törölni a témát:)

Szóval kicsit ki lehetne tiltani a játékból az unalmat azzal ha közvetlen cset lenne.
Bal alul van is 1 hely 1 ikonnak neki:)
Szóval az elképzelés az lenne ha Lenne 1 Globális cset persze világokra bontva.
Ez a cset a városodnál lellene meg amit el is lehetne rejteni mint pl. a szomszédok menüt.
3 szoba lenne a cseten:

1: Általános ( Ide mindenki írhatna aki az adott világban van)
2: Céhkereső (Aki épp Céhet keres itt közvetlen kapcsolatba léphetne a céh vezetőkkel)
3: Céh (itt a Céh tagok tudnának beszélgetni egymással)

Ez azért is lenne jó mert nem kellene külön megnyitni segéd progikat a csethez.
Persze itt is lennének Moderátorok pl.CM(Chat Moderator)
Szerintem így élvezhetőbb lenne a társasági része a játéknak.

Kommenteket nyugodtan:)
 

DeletedUser

Guest
Van már FoE chat, bár nem a játékon belül. De céhtagok közötti chat nem rossz ötlet, csak működjön is...
 

DeletedUser11

Guest
Szevasztok!

Nem tudom le volt e már írva ha igen bocsesz és lehet törölni a témát:)

Szóval kicsit ki lehetne tiltani a játékból az unalmat azzal ha közvetlen cset lenne.
Bal alul van is 1 hely 1 ikonnak neki:)
Szóval az elképzelés az lenne ha Lenne 1 Globális cset persze világokra bontva.
Ez a cset a városodnál lellene meg amit el is lehetne rejteni mint pl. a szomszédok menüt.
3 szoba lenne a cseten:

1: Általános ( Ide mindenki írhatna aki az adott világban van)
2: Céhkereső (Aki épp Céhet keres itt közvetlen kapcsolatba léphetne a céh vezetőkkel)
3: Céh (itt a Céh tagok tudnának beszélgetni egymással)

Ez azért is lenne jó mert nem kellene külön megnyitni segéd progikat a csethez.
Persze itt is lennének Moderátorok pl.CM(Chat Moderator)
Szerintem így élvezhetőbb lenne a társasági része a játéknak.

Kommenteket nyugodtan:)

Az ötlet alapjába véve megállja a helyét, de sztem az Innonak arra a helyre szüksége van ;)
Az első, és az utolsó ötletedet támogatom, bár az egész világra kiterjesztett chat-re 1, ott van a fórum chat, amit bárki meglátogathat 2, nagyon nagy a, leterhelés lenne b, nem lehetne áttekinteni a sok ember miatt. Az utolsó ötletedet pedig bele lehetne rakni a céh profilba, amit a tagok megnyithatnak.
 

DeletedUser3868

Guest
Vannak más online játékok amibe teljesen jól működik ez a fajta csetmegoldás.
Nem lehet áttekinteni a sok ember miatt?
Itt mire gondolsz mit akarsz áttekinteni?
Van 1 cset szoba és benne vagy pár100 ember (jobb esetben) mivel ugye nem muszáj használni a csetet.
 

DeletedUser11

Guest
Igen, de szerintem eléggé lelassítaná magát a játékot. Ha lehet ilyet mondani, először a játékot tegyék stabilabbá, hogy minden rendesen működjön, és ne omoljon össze a rendszer, egyszóval ki kéne lépni a Beta verzióból, és csak utána jöhetnének ezek a "díszítések" bele.

És úgy értettem, hogy ha pl. 100-an beszélgetnek egyszerre, ami nagyon könnyen előfordulhat, ha több ezren vannak a világban, akkor elég nehéz áttekinteni a hozzászólásokat.
 

DeletedUser3868

Guest
Van 1 játék amivel szintúgy játszom nem írom le a nevét :) 45 milla felhasználója van és kb. ezer fős szerverek ott működik a cset és hidd el nincs belőle kavarodás:)
Persze igazad van elöbb a béta verzióból jussunk ki:)
Ez csak 1 javasolt ötlet:)
 

DeletedUser11

Guest
Persze, nyugodtan, elő az ötletekkel, én csak amolyan "elmondom a véleményem tök m1 h rossz-e vagy not" típus vagyok :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent