Chat használata a csatatéren.

A javaslatom a következő, a csatatéren történő elfoglaltság közben nagyon nehézkes a céhes illetve a partnerekkel való párbeszéd, kommunikáció, ha látjuk villogni az üzenet fület illik vagy kell ellenőrizni ki és mit üzent nekünk ami nem egyértelmű mert jöhet fontos, személyes,csatateres, de jöhet csak egy fp láncal kapcsolatos üzenet is, amire mindig ki kell nyitni az üzenőközpontot.
A chat-e gondoltam, hogy abban a 1. globális chat, 2.szomszéd chat 3.céhes chat fülek melé bekerülhetne egy csatatéri chat is.Ahova meghívásos módon, mint az üzenőközpontban lehetne specifikusan az adott partnereket meghívni és ebben a minimális helyet foglaló platformon történhetne a kommunikáció ami egyfolytában nyitva lehetne.
Ha ez a javaslat netán elnyerné a tetszését bárkinek, főleg a fejlesztőknek, akkor ezt még rapidra is lehetne használni, ott is sokszor a különböző pontok betétele nem látszik azonnal és mindig ki kell lépni, hogy láthatóvá váljon, közben meg írhat bárki ha a feltételek,kondíciók változnak.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Erre ne nagyon számíts. A fejlesztők buksijában az van, hogy nincsenek partnerek csatatéren csak ellenfelek akik gyilkolják egymást. Az más kérdés, hogy a gyakorlatban ez messze nem így van.

A pontok berakásával és annak a könnyítésével soha nem foglalkoztak és nem is érdekelte őket az ilyenfajta probléma/nehézség.
 
Erre ne nagyon számíts. A fejlesztők buksijában az van, hogy nincsenek partnerek csatatéren csak ellenfelek akik gyilkolják egymást. Az más kérdés, hogy a gyakorlatban ez messze nem így van.

A pontok berakásával és annak a könnyítésével soha nem foglalkoztak és nem is érdekelte őket az ilyenfajta probléma/nehézség.
De a javaslatok mégis szerintem indokoltak, olvassák csak a fejlesztők és értsék meg, hogy problémák vannak , látjuk őket ,ezekkel játszunk és kéne tenni valamit miattuk.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De a javaslatok mégis szerintem indokoltak, olvassák csak a fejlesztők és értsék meg, hogy problémák vannak , látjuk őket ,ezekkel játszunk és kéne tenni valamit miattuk.

Mi játszunk a játékkal, mi látjuk. Ők nem játszanak és nem látják.
Ettől persze lehet kitalálni és beadni dolgokat. Csak ne lepődjön meg senki, ha nem lesz belőle semmi.
 
Fent