Chat funkció

HarvEszter

Új tag
Sziasztok! A PC-s verzióban a chatben csak az Elküldés gombbal lehet üzenetet küldeni. Van rá mód, hogy a jól bevált Enter gomb megnyomásával elküldje az üzenetet és ne csak egy sorral ugorjon lejjebb a kurzor, mint máshol a Shift+Enterrel? Nem tudom, vannak-e mások is így ezzel, de a magam nevében biztosan mondhatom, hogy sokkal inkább kézre állna, mint hogy minden üzenet után az egérért kell nyúlni. Előre is köszönöm, ha így lenne. :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok! A PC-s verzióban a chatben csak az Elküldés gombbal lehet üzenetet küldeni. Van rá mód, hogy a jól bevált Enter gomb megnyomásával elküldje az üzenetet és ne csak egy sorral ugorjon lejjebb a kurzor, mint máshol a Shift+Enterrel? Nem tudom, vannak-e mások is így ezzel, de a magam nevében biztosan mondhatom, hogy sokkal inkább kézre állna, mint hogy minden üzenet után az egérért kell nyúlni. Előre is köszönöm, ha így lenne. :)

Működik enterrel is
 

HarvEszter

Új tag
Nekem sajnos nem. Nem találtam a játékon belül semmi erre vonatkozó beállítást, ha esetleg nem vehettem észre valamit, szívesen fogadom az észrevételeket.
 
A jobb felső sarokban lévő chat-en lehet csak enterrel küldeni az üzenetet, de az üzenetközpontból indított többi levélnél nálam is csak az elküldéssel lehet továbbítani.
 
Fent