CE

CE V. kapu

  • Legyen

  • Ne legyen


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nekem tetszik az ötlet. Bár ez a tényleg értékes dolgok nagyon tág fogalom. Lehet konkrétabb javaslat jobb lenne.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem is lehetne egy újabb (vagy akár még több) szint a céhexpedíción.
Viszont, amikor a negyedik szintet bevezették, akkor a 3. szint jutalmait visszavették. Úgyhogy ilyen áron inkább nem kellene.
Az meg, hogy azt írod, hogy "tényleg értékes dolgokat lehetne nyerni", úgy hangzik, mintha az eddigi szinteken nem lehetne értékes dolgokat nyerni, ami szerintem nem igaz.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Szerintem is lehetne egy újabb (vagy akár még több) szint a céhexpedíción.
Viszont, amikor a negyedik szintet bevezették, akkor a 3. szint jutalmait visszavették. Úgyhogy ilyen áron inkább nem kellene.
Az meg, hogy azt írod, hogy "tényleg értékes dolgokat lehetne nyerni", úgy hangzik, mintha az eddigi szinteken nem lehetne értékes dolgokat nyerni, ami szerintem nem igaz.
Értékes. Igen vannak értékes dolgok,de inkább múlt időben mondanám őket,mert Teraszos igen értékes,hisz jött a fejlesztő hozzá. 2-es szinten több fp-t ad. Ősök arca, csillag vizsgáló stb... mindhez készült fejlesztő,a mi növeli az értékét. Viszont legtöbbje a kereskedőbe köt ki és igaz ott is kell termelni a pénzt és az ékszert,hogy tudjunk onnan is vásárolni, de V. szinten lehetne akár 200 fp-t szerezni vagy 200 gyémántot és ha tovább akarja majd fejleszteni esetleg a FOE a teraszost stb..-t akkor V. szintre be lehetne hozni akár 3-mas szintre fejlesztését is.
 

Gera.

Új tag
Egy v. Szintsn gondolkkztam mar en is nem en vagyok az egyetlen csak mert a profik vegig jatszak a ce-t 20perc .alatt en otletem vagy gondolatom az volt h hosszabb etapokat katszani szintenkent esetlwg egy ujratervezett terkeppel
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Talán az se lenne rossz ötlet, hogy ha megvagy egy szinttel, akkor kezdhesd el elölről az adott szintet, amíg úgy nem döntesz, hogy feljebb lépsz a következő szintre.
 

Bratya

Új tag
Sziasztok!
Nem tudom, hogy más jelezte már, de én mint Magyar állampolgár, magyar szerveren, sok más magyar játékossal együtt, szívesen vennék egy magyar eseményt is ami lehetne a gyönyörű magyar történelemből akármi is! Vagy esetleg egy magyar nevezetes épület vagy tényleg akár mi, mert majmoljuk itt Amerikát, Angliát az olaszokat vagy bár melyik népet említhetném, de mi magyarok sehol nem vagyunk! Pedig gondolom játszunk elegen! Ebben kérném a játék vezetőit hogy segítsenek nekünk magyaroknak, hogy itt a játékban egy kis hazai is legyen! Köszönöm!
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Nem tudom, hogy más jelezte már, de én mint Magyar állampolgár, magyar szerveren, sok más magyar játékossal együtt, szívesen vennék egy magyar eseményt is ami lehetne a gyönyörű magyar történelemből akármi is! Vagy esetleg egy magyar nevezetes épület vagy tényleg akár mi, mert majmoljuk itt Amerikát, Angliát az olaszokat vagy bár melyik népet említhetném, de mi magyarok sehol nem vagyunk! Pedig gondolom játszunk elegen! Ebben kérném a játék vezetőit hogy segítsenek nekünk magyaroknak, hogy itt a játékban egy kis hazai is legyen! Köszönöm!
Miért kell minden topicot teleírnod ezzel ?
 

dioka

Tag
Szerintem a V. szinten lehetne egy új pl 15-ős makszos szintú épületaminek a választóit csak a V. szinten lehetne megszerezni pl minden 3. kis találkozásnál 10% esélyel de az épület Nagyon erős lene ... és még nekem is tetszik a 3-as szintű teraszos stb...
(tudom elégé helyesírási hibás)
 

Xadornix

Aktív tag
Sziasztok!
Nem tudom, hogy más jelezte már, de én mint Magyar állampolgár, magyar szerveren, sok más magyar játékossal együtt, szívesen vennék egy magyar eseményt is ami lehetne a gyönyörű magyar történelemből akármi is! Vagy esetleg egy magyar nevezetes épület vagy tényleg akár mi, mert majmoljuk itt Amerikát, Angliát az olaszokat vagy bár melyik népet említhetném, de mi magyarok sehol nem vagyunk! Pedig gondolom játszunk elegen! Ebben kérném a játék vezetőit hogy segítsenek nekünk magyaroknak, hogy itt a játékban egy kis hazai is legyen! Köszönöm!
Teljesen egyedi a magyar verzióban, hogy egy ritka, kevesek által ismert nyelven elérhető!
Mondjuk a magyar történelemben nekem nem sok gyönyörű jut eszembe, de ez simán lehet az én műveletlenségem eredménye.
Az eseményeknél a fejlesztők olyan kulturális jelentőségű sablonokat fognak továbbra is választani, melyeknek van nemzetközi ismertsége, hiszen minden szerveren meg fognak ezek jelenni. Így egy lokális történelmi valaminek elég csekély esélye van, de ha mégis, akkor pár népcsoport még előttünk áll a sorban :p
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Azért a Nándorfehérvári diadal Európa szerte nagyot szólt. És Attila sem lehet ismeretlen a nyugatiak történelmében, mármint miatta kezdtek el "bő gatyákat hordani" :) ! De például Mátyásról is hallottak, az tuti.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Biztos, hogy én vagyok tanulatlan, de a magyar történelemben szinte csak egymás vagy mások véres mészárlása, sározása, bántalmazása, kihasználása volt...
Most így hirtelen nem igazán tudnék olyat mondani, ami maradandó kulturális értéket adott az egész világ számára... Vagy legalább a magyarság számára.


Ohh.. Vagyis mégis. Pálinka? Tűrórudi? Rubik kocka? :D

De ezek egyik sem olyan.. Kulturális érték. Sem az építészetünk, sem a művészetünk nem olyan.. Kiemelkedő... Egyedi... talán a matyó hímzés, de őszintén.. Az picit unalmas. De.. Na. Kinek mi.. :)


Ohh.. Esetleg az atombomba megalkotása.. Az olyan.. Több nemzetet érintő esemény volt. Elhoztuk a világbékét, és utat nyitottunk az anime ipar számára. :$
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Most tényleg ebbe tudtál belekotni
Nem hiszem, hogy le kellene vezetnem a hun-magyar rokonsagot (népi hagyományok, genetikai összetétel, a beszélt nyelv illetve az azonossagokon alapuló kultura). Ha nekem nem hiszel akkor kérdezz meg szakembereket (a történettudomány, a genetika, a régészet, a nyelvészet valamint a néprajz területéről. Seregnyi külföldi forrás egy népnek tekinti a hunokat (mond neked az valamit, Hungária), az avarokat és a magyarokat.
 

Xadornix

Aktív tag
Nem kelll levezetned, régi közismert téveszme az már :p
Nyelvészek szerint az Onogur a forrás, de az is tartalmilag tévesen ragadt a magyarokon.
(Asszem az avarok tényleg a hunok egyik utódtörzse a többségi szakvélemények szerint!
Aztán őket "honfoglalták" el a magyarok...)
 

Xadornix

Aktív tag
Választhattam volna a wikipédiát is, szinte ugyan azt írja mindkettő, ellenben szerintem a belinkelt oldalon olvasó barátabb a szöveg. De akkor itt a wikipédiás verzió is :D https://hu.wikipedia.org/wiki/Attila_hun_király
Na, a wiki sem épp a hitelesség bajnoka, de speciel amit linkelsz, az egész alapos munka, nem is említi, hogy a magyarok a hunok leszármazottai lennének :)
Azt támasztja csak alá, hogy sokan hittek már ebben igen-igen régtől fogva.
 
Fent