CE arany ereklye jutalom módosítása medál esetén

Szeretnétek a medálok számának a növelését, esetleg a medálos jutalom eltörlését?

  • Igen, szeretném a medálok számának a növelését.

    Szavazatok: 1 9,1%
  • Nem, jól van az így, még ha hülyén is van.

    Szavazatok: 2 18,2%
  • A medálok törlését preferálom, nagyobb esélyt adva ezzel a többi nyereménynek

    Szavazatok: 8 72,7%

  • Összes szavazó
    11
Sziasztok!

Nem tudom, hogy felvetődött-e már az ötlet, de mivel most nagyon felbosszantott a dolog, így gondoltam létrehozok egy témát, illetve szavazást ezzel kapcsolatban.
A probléma az, hogy amit a CE arany ereklyéje ad pl. medálban, az nettó pofátlanság a játék, illetve annak fejlesztői részéről, az meg végképp, hogy az arány is eléggé rossz, most is vagy 5 arany bálványból 3 medál volt, ami olyan kevés, mit magyarországon a minimálbér, hozzá képest meg az árak (pl. CE-n a kísérlet) kurva magasak, az inflációról (a kísérletek árainak emelkedéséről) meg nem is beszélek.
Talán jó lenne vagy bő 500-1000%-al emelni a medálok számát, mert így egyáltalán nem éri meg, főleg hogy most is az ereklyék 2/3 medált adott vissza azt gyakorlatilag egy drágább kísérletre voltak elegek, vagy ha nagyon az elejét nézzük, akkor pár olcsóbbra.
Kicsit jó lenne, ha igazságosabb lenne ez a része, vagy ha már ilyen pofátlanul alacsony a kapott medálok száma, akkor egyszerűbb ha ki is veszitek, vagy átteszitek az ezüst ereklyéhez, ott talán ez a medál szám még el is megy amit az arany esetében lehet kapni.
 
Ez igaz, de az arany ereklye esetét nézve a többi arany ereklye által adott jutalomhoz képest, valamint a CE-n történő gyors előrehaladáshoz szükséges plusz medál igényt tekintve felmerül a kérdés, hogy mit keres az arany ereklyéknél a medál, főleg ilyen pofátlanul kevés számban. Amúgy nem akartam már módosítani a hozzászólásom, így jól is jött hogy írtál, azóta még kaptam két arany szobrot, amiből az egyik megint 1xxx medál volt, szóval kb. 7 arany ereklyéből 4 medált adott, ez nem csak szánalmas, hanem dühítő is ilyen mennyiségben, azt akkor csodálkoznak a fejlesztők, hogy az emberek abbahagyják a játékot, meg már nem tudnak mit kitalálni (új kor, új kulturális település - mondjuk ezek amúgy is illenének idővel), mikor az ilyen egyszerű hülyeségeket kellene helyre rakni, azt akkor nem unná meg az ember, én is jó hogy annyi FP-ot, meg időt szántam az egészre, a FP-t a templomra, az időt meg a játékra, azt akkor 7-ből 4 arany ereklye szánalmasan kevés medált ad vissza, a maradék 3 meg szent lángot, törzsi főtért, meg 10 zsiványt, egyik sem egy nagy etwas, de ez a kis medál csomag azért eléggé pofátlan egy dolog, vagy valami nagy/hatalmas medál csomag legyen, vagy szedjék ki belőle szerintem.
 

III. Dementia

Aktív tag
Ez igaz, de az arany ereklye esetét nézve a többi arany ereklye által adott jutalomhoz képest, valamint a CE-n történő gyors előrehaladáshoz szükséges plusz medál igényt tekintve felmerül a kérdés, hogy mit keres az arany ereklyéknél a medál, főleg ilyen pofátlanul kevés számban. Amúgy nem akartam már módosítani a hozzászólásom, így jól is jött hogy írtál, azóta még kaptam két arany szobrot, amiből az egyik megint 1xxx medál volt, szóval kb. 7 arany ereklyéből 4 medált adott, ez nem csak szánalmas, hanem dühítő is ilyen mennyiségben, azt akkor csodálkoznak a fejlesztők, hogy az emberek abbahagyják a játékot, meg már nem tudnak mit kitalálni (új kor, új kulturális település - mondjuk ezek amúgy is illenének idővel), mikor az ilyen egyszerű hülyeségeket kellene helyre rakni, azt akkor nem unná meg az ember, én is jó hogy annyi FP-ot, meg időt szántam az egészre, a FP-t a templomra, az időt meg a játékra, azt akkor 7-ből 4 arany ereklye szánalmasan kevés medált ad vissza, a maradék 3 meg szent lángot, törzsi főtért, meg 10 zsiványt, egyik sem egy nagy etwas, de ez a kis medál csomag azért eléggé pofátlan egy dolog, vagy valami nagy/hatalmas medál csomag legyen, vagy szedjék ki belőle szerintem.
Én, az egész CE-t átformálnám.
végtelen hosszú, egyre nehezebb, a demoralizáció szerinti növekménnyel rendelkező védekező seregekkel, a negyedik szinttől csak az ereklye adta jutalommal rendelkező pályává tenném.
Aztán, hajrá. Lehet menni rajta a céheknek.
 

Xadornix

Aktív tag
Ez igaz, de az arany ereklye esetét nézve a többi arany ereklye által adott jutalomhoz képest, valamint a CE-n történő gyors előrehaladáshoz szükséges plusz medál igényt tekintve felmerül a kérdés, hogy mit keres az arany ereklyéknél a medál, főleg ilyen pofátlanul kevés számban. Amúgy nem akartam már módosítani a hozzászólásom, így jól is jött hogy írtál, azóta még kaptam két arany szobrot, amiből az egyik megint 1xxx medál volt, szóval kb. 7 arany ereklyéből 4 medált adott, ez nem csak szánalmas, hanem dühítő is ilyen mennyiségben, azt akkor csodálkoznak a fejlesztők, hogy az emberek abbahagyják a játékot, meg már nem tudnak mit kitalálni (új kor, új kulturális település - mondjuk ezek amúgy is illenének idővel), mikor az ilyen egyszerű hülyeségeket kellene helyre rakni, azt akkor nem unná meg az ember, én is jó hogy annyi FP-ot, meg időt szántam az egészre, a FP-t a templomra, az időt meg a játékra, azt akkor 7-ből 4 arany ereklye szánalmasan kevés medált ad vissza, a maradék 3 meg szent lángot, törzsi főtért, meg 10 zsiványt, egyik sem egy nagy etwas, de ez a kis medál csomag azért eléggé pofátlan egy dolog, vagy valami nagy/hatalmas medál csomag legyen, vagy szedjék ki belőle szerintem.
Nem teljesen értelek.
A gyors előrehaladással tovább jutsz mint 64 kapu? Akkor meg minek?
Én is moroghatnék, hogy kevesebb a napi fizum, mint taxival bejárni dolgozni. Inkább megyek busszal, pont elolvasom az alatt a híreket :)
Vagy kell a másik céh ellen a kapkodás, hogy meglegyen az 1. hely? Minek? Azért a kis különbségért, amit tagonként egy szobor röhögve kitermel?
Az ereklyék arra vannak, hogy legyen köztük pár, amit eladhatsz az ócskásnál. Ha medált nyersz, az ebben az aspektusban a szemét. Nem mindegy mekkora kupac szemét?
Akinek meg nem szemét a medál, termel nevik támogatásával.
 
Fent