Céhkereskedelem módosítás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az én ötletem az lenne -mivel nehezen lehet szabályozni, hogy mindenki fair ajánlatokat tegyen ki-, hogy lehetne egy új jogkör, amivel a céh-kereskedelmet lehetne irányítani. Gondolok itt arra, hogy a nem fair ajánlatokat ki lehessen törölni.
Probléma van belőle hogy a kereslet-kínálat egy azon korból nem 1:1.

Szerintem jó lenne egy ilyen opció, amit úgy lehetne kiadni másoknak mint pl. a Körüzenet jogát, leader jogot, moderátor jogot stb..

Ti mit gondoltok?
 

DeletedUser

Guest
Szia Lazi!

Ezt a problemat ugy lehet megoldani ahogy nalunk is van.
Kint van tobb ajanlat, van ami a ceh tagjainak ( termeszetesen a szabalyosan es igazsagosan ) es van ami a szomszedoknak, baratoknak.
Szerintem nem jo otlet, hogy valaki belenyuljon abba, hogy xy mit rak ki a piacra ... en sem vennem jo neven az biztos.

Udv.:
Lady
 

DeletedUser

Guest
Ebben egyetértek, csakhogy a céh ajánlatok meg nem mindig igazságosak.
 

DeletedUser

Guest
Valoszinu mert azok nem a ceh tagjainak, hanem a szomszedoknak es baratoknak szolnak. Nalunk az van, hogy mindenki kirak cehest es nem cehest is. Ha elfogy a cehes es a cehen belul valaki cserelni szeretne de mar nincs kint a cehes ajanlat akkor ir az illetonek pm-et es lebeszelik igy azonnal ott van a cehes, igazsagos ajanlat cehtagoknak.
Nem hiszem, hogy ezt meg kene valtoztatni ... ez egy nagyon jol mukodo, bevalt rendszer.
 

DeletedUser5711

Guest
Egész egyszerűen a szűrőt kellene kivenni mint régen volt.
Amíg be nem tették addig nem volt gond a kereskedelemmel.
Aki a céhnek szánja az ajánlatait, ne legyen lusta és pipálja, hogy oda szánja.
Ha meg nem pipál, mert nem oda szánja, teljesen feleslegesen szerepel mellette a céhes ikon, még a céhtagok se céhesnek lássák.
Kezdetektől fogva játszom, nem kis tapasztalattal mondom ezt.
 

DeletedUser

Guest
Be kellene tenni egy olyan ikont ami csak külső piacra szánt ajánlat :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent