Céhkeresés

DeletedUser

Guest
Üdvözletem!

Jó pár napja kezdtem el ismét a játékot, próbálkoztam néhány céhnél, de viszontválaszt nem kaptam érdeklődésemre... Ennél fogva hoznám létre ezt a topicot, gondolván más is járt hozzám hasonlón... Tehát... Szeretnék csatlakozni egy céhhez, napi szinten fenn vagyok, átlagosan 3 alkalommal, reggel-délbe-este, takarítok-motíválok szívesen, valamint nevezetes épületbe is segítek, ha tudok.

Várom válaszotok...

Sage
 

DeletedUser23788

Guest
Szia!

Keresd meg a játékban a Szkíta Akadémia vezetőit.
A fiók céhünk,ahol kezdők,újrakezdők jelentkezését várjuk.
Ott megfelelően tudsz fejlődni,a továbbiakat pedig megbeszéljük.

Üdv:
Gyula vitéz
 

DeletedUser24348

Guest
Rutinos, aktiv játékos céhet keres.

Több éve játszom külömbözö online játékokkal. Aktiv vagyok, naponta többször is fent vagyok. Nem vagyok kiemelkedö semmiben, az átlagot hozom.

Üdv:
koridor
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Én is céhet keresek, nem rég indítottam a városom Cirgardon. A fórumra nem enged regisztrálni, úgyhogy nem a sajátommal írok.
A játékban fenyes23-ra kérem a meghívót.

Üdv:
Fenyes
 

DeletedUser24348

Guest
Rutinos, aktiv játékos céhet keres.

Több éve játszom külömbözö online játékokkal. Aktiv vagyok, naponta többször is fent vagyok. Nem vagyok kiemelkedö semmiben, az átlagot hozom.

Üdv:
koridor

Köszönöm, tárgytalan.
 

DeletedUser24299

Guest
Sziasztok!

Aki céhet keres, szeretne egy jó csapat tagja lenni, aktívan napi szinten játszik, az keresse ,meg a Kereskedők-Barbárok céh vezetőit.
 

DeletedUser24517

Guest
Sziasztok! Vakorban vagyok, a céhem neve: Haladunk
Tagokat keresek, kereskedés és barátkozás céljából és persze haladás céljából :) Hasonló korban járóakat keresek főként, mivel először játszok és még tanulnom kell mit hogyan csináljak :) Szeretettel várok minden érdeklődőt :)
Írjatok rám és vissza is írok és meg is hívok mindenkit :)
 

DeletedUser24540

Guest
H all. 12 napja kezdtem a játékot... most vagyok a Vaskor végén és kezdem a KoraKözepet.

Az élvezetesebb játék és gyorsabb haladás érdekében keresem azokat a játékosokat akik nem napi látogatók hanem napi többszöri belépéssel aktív csapatjátékosok. Egyenlőre a barátlistámat szeretném feltölteni, de a távolabbi terv egy erős összetartó klán és a GvG térkép.
Szívesen várok minden barátjelölés, de aki nem aktív vagy nem kölcsönös a segítség (motiválás/takarítás/kereskedelem/építés/stb.) azokat törlöm.

Mielőtt jelölsz írj légyszi pár sort a játékban-PM.

Köszi, hogy elolvastál.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24539

Guest
Relax "C" Céh várja alacsonypontszámú, vagy kezdő játékosok jelentkezését! Semmi nem kötelező csak érezd jól magad! Itt a barátság és összetartás fontosabb , mint a követelőzés, és a szuperaktivitás! Gyere és lépj be közénk. Egy ideig megteheted autómata belépéssel, tehát meghívó nem szükséges!
 

DeletedUser25023

Guest
Sziasztok.

Céhünk, a Montego Bay minden kedves MNT és Kereskedő játékos jelentkezését várja.
Lécci hetente többször legyél aktív ( Motiváld, takarítsd a kisebbeket, Támogasd a nagyobbakat, a barátaidat,
vegyél részt a nevezetesek építésében : legalább szintlépés előtt pár FPvel ( ha nem tesszük,
privátban jelezheted, lehet hogy csak elfelejtettük .. ), és a céh expedíción, legalább egy - egy feladatban.

Lécci céhen belül 1.1 vagy sürgös esetben 10et kapsz és legfeljebb 15öt adsz ( 1 - 1.5 ) kereskedjél.
Ha kitettél a piacra, viszont nem céheset, azt kérlek a profilodban jelezd, hogy gyorsabban megtalálhassuk,
ha épp nekünk is kell.

A kommunikációs stílusunk a tegeződés, és a szalonképes kérek és köszi, ..
Ha bajod van a másik tagunkkal, lécci privátban rendezd vele, ha nem megy, lécci keressél meg privátban engem,
és ha tudok segitek mediátorosdit játszani : viszont rajtatok is múlik, hogy egyezségre tudtok e jutni. :D

A PvP és különösen a fosztogatás, amíg a céhes fejlődésünket súlyosan nem korlátozza, szigorúan tilos.
Szeretném, ha ezt becsületesen betartanátok. Az természetesen más eset, ha téged valaki támad, farmol.
Ekkor te is vissza támadhatod, ha egy privát levél nem segít észhez téríteni. Ilyenkor javaslom a városod
védő seregét is fejleszteni a kék gombbal válogatva. Lehetőleg a kék védőid ne küld csatába, mert korlátozhatja
a védelmedet.

Az megint más, ha NJK ellen vonulsz csatába, azt nem számítjuk PvPnek.
A Montego Bay kizárólagos Alapítója Én ( Adrikam ) vagyok.
Megtörténhet velem is, hogy előre nem számítok rá, hogy nem tudok játszani huzamosabb ideig.
Ahogy veled is megtörténhet, hogy hónapokig nem tudsz net közelbe menni.
Nyugodt lehetsz, ezért sem rúgunk ki. Ha valamiért lefokozódnék, és átmenetileg nem lennék alapító, lécci hagyd
meg a lehetőséget, hogy visszatérésem ( és egy magyarázatom és bocsánat kérésem ) után vissza állíthassam magam
alapítónak. Ekkor az , ügyvivő alapítótól ' általában vissza szoktam venni az alapítói jogokat. Ezért kár megsértődni.
Én sem bánnám, ha fordított helyzetben lennénk.

Nem minden nap veszem észre ( és sokszor sajnos napokig nem, : ritkán vagytok újak. :) ), hogy jelentkeztél a céhünkbe.
Ekkor kérlek bocsáss meg, a jogokat pótolom. A bizalmast alapból osztom, mert így hozzáférhetsz azokhoz a
céh funkciókhoz is, amikhez úgy tudom, másként nem. Meg hát : a bizalom, az alapvető. :)
Ha nevezetesed 0. szintü, én is szívesen segítek 1.re emelni, hogy mielőbb termelhessen.
Ritka eset, ha nem birok bele tolni egy kevés FPt. :)
Akkor sem sértődök meg,ha mégis mást választanál, ebben az esetben kérlek szépen : továbbra sem farmolj, és
nem is támadjál. Köszönjük szépen. Céhünk a Fair Play.re törekszik, kérlek ezt vedd figyelembe : lehetőleg egy
esetleges kilépés után is.
Bármi kérdésed van, ha tudjuk a választ : szívesen válaszolunk, segítünk.
Ha meg nem tudjuk, segítünk kideríteni. További feltételeket a céhnél találsz.
Ezen és azon kívüli feltételeink rugalmasak, megbeszélhetők.

Köszi, hogy szántál ránk az értékes idődből, hogy elolvastad a mondani valónkat.
Szép reggelt / napot / estét / éjjelt kívánunk :

Adrikam ( Adri )
A Montego Bay Alapítója.
:)
 

DeletedUser25082

Guest
Üdvözlet!

Céhünk jelenleg alakulóban van, éppen ezért a tak/mot-on és a normális céhen belüli kereskedelmen kívül egyelőre nincsenek komolyabb szabályok. Az alapítók más világokban tapasztalt játékosok és mindegyikük top 10-es céh tagjai és vezetői jelenleg is. Tervünk egy jól működő közösség kialakítása, egymás és a céh kölcsönös segítése!
Várjuk a jelentkezéseket!

Üdv
 

DeletedUser25084

Guest
Üdvözlet!

Céhünk jelenleg alakulóban van, éppen ezért a tak/mot-on és a normális céhen belüli kereskedelmen kívül egyelőre nincsenek komolyabb szabályok. Az alapítók más világokban tapasztalt játékosok és mindegyikük top 10-es céh tagjai és vezetői jelenleg is. Tervünk egy jól működő közösség kialakítása, egymás és a céh kölcsönös segítése!
Várjuk a jelentkezéseket!

Üdv


Szia
Hétfőn kezdtem a játékot most értem el a vaskorszakot és aktív klánt keresek a szintemhez közelit, van nálatok felvétel ?

üdv
 
Szia!

C szerveren felvételt hirdet a REVOLUTION! \o/ céh. Kezdők jelentkezését is várjuk. Amit biztosítani tudunk neked:

- Több szervert megjárt tapasztalt vezetőség.
- FP láncok és 1.9-es építő csoport.
- Mentor program!
- CE lottó
- Új nevezetességek támogatása.
- Minden hónap első szombatján gyűlés: Itt mindenki elmondhatja ötletét, javaslatát a céhhel kapcsolatba.

Elvárásaink:

- Napi aktivitás (ha valami közbe jön, jelezd és nincs gond).
- CE-n és csatatéren való részvétel. (CE: 8 kapu, csatatéren arany ligáig elég a minden napos részvétel).
- Új nevezetességek támogatása 2 FP-vel.

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz nálam. Írd meg milyen nevet használsz a játékban, és küldöm a meghívót!

Várunk szeretettel:

Viva la REVOLUTION! \o/
 

Murphyyy

Új tag
Sziasztok!

Aktív tagokat keresünk a NJÖRD céhbe! Bárkit szívesen látunk (tapasztalattól függetlenül), aki az alábbi elvárásainkat elfogadja és teljesíti:
  • kulturált hangnem
  • céhexpedíció 1-2. szintjének teljesítése
  • minimális részvétel a céh-csatatéren (részletek lentebb)
  • céhtagok városainak támogatása (min. heti 4x)
  • korrekt kereskedelem a céhen belül (azonos korban 1:1, egymást követő korokban 2:1 arányban)
Amit ajánlunk:
  • Napi 5 forge pont
  • 11%-kal olcsóbb építkezés
  • 24%-kal gyorsabb toborzás
  • békés fejlődés és együttműködés
  • céhexpedíció összes szintjének feloldása
  • városod motiválása, takarítása
  • kereskedelmi kapcsolatok
  • 1,9-es építés
Céh csatatér:
Csatateres aktivitásod előtt az erre létrehozott levelezésben tájékozódj a támadás irányáról, célpontjairól!
a csatatér 11 napja alatt összesen 50 csata/egyezkedés teljesítése a minimum elvárás

Forge pontos láncreakció működik (10-es, 20-as, 50-es, 100-as)
Önkéntes alapon működik és lehetővé teszi nevezeteseink gyors fejlesztését.

Ereklyék temploma, továbbá céhnek termelő épületek alapozásakor tagjaink pontokkal támogatnak

Kizárás:
  • elvárásaink be nem tartása esetén
  • ha távolléted nem jelzed a vezetőség felé és egy hétig nem jelentkezel

Njörd a kereskedelem, a gazdaság, a tenger, a hajózás és a halászat istene a skandináv mitológiában.

Várunk szeretettel!
NJÖRD
 
Fent