Céhfórum

Csiliz

Aktív tag
Hamarosan megszüntetik a céhfórumot, melyet szerintem elég sokat használtak (köztük én is) és bizonyos mértékig az Üzenetközponttal próbálják helyettesíteni. Én próbáltam átmenteni a dolgaimat az üzenetközpontba, de sok problémába ütköztem. Csak néhány ezekből, ami most eszembe jut:
1. Nem lehet bb kódokat használni! bb kódok használatával nagyon jól áttekinthetővé lehet tenni a leírtakat.
2. Ha beállítom az üzenetet pl. csak adminok számára, azt a későbbiekben már nem tudom megváltoztatni, még akkor sem, ha én vagyok az adminja!
3. Ha lezárok egy üzenetet abból a célból, hogy ne tudjanak bele írni, mert nem szeretném, akkor annak ellenére, hogy admin vagyok én sem tudok! Fel kell nyitnom, hogy én is tudjak bele írni, de ebben az esetben mások is tudnak bele írni.
4. Ha mégis bekerül egy nem oda való üzenet, akkor azt sajnos nem tudom kitörölni.
5. Ha a már elküldött üzenetben hiba van, nincs rá lehetőség kijavítani! Ha ismételten kijavítva újból elküldöm, akkor meg hogyan fog kinézni az egész - átláthatatlan lesz!
stb. stb.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Googledocs vagy bármilyen felhő alapú történet.
Úgy formázod ahogy akarod, azt írsz bele amit akarsz, akkor módosítod amikor akarod
Annak mutatod akinek csak szeretnéd.

S aztán elég a linket dobálni ha szükséges, mindenki eléri minden platformon és lehet játszani a játékkal amire kitalálták :)
 

helen

Nagyon aktív tag
A saját elküldött üzenetedet tudod javítani vagy törölni. Csak másét nem tudod.
Igen, ez nem oldja meg a többi problémát.
 

Csiliz

Aktív tag
Googledocs vagy bármilyen felhő alapú történet.
Úgy formázod ahogy akarod, azt írsz bele amit akarsz, akkor módosítod amikor akarod
Annak mutatod akinek csak szeretnéd.

S aztán elég a linket dobálni ha szükséges, mindenki eléri minden platformon és lehet játszani a játékkal amire kitalálták :)
Külső program használata én szerény véleményem szerint nem a legjobb megoldás. Általában az ilyen céhes fórumok a játékban szoktak lenni. Nem egy ilyen játékkal játszottam már és szinte mindegyikben volt. Itt az elejétől fogva nem igen törődtek vele, hogy működjön. A mobilos platformokon egyszerűen nem is volt elérhető. Csak PC-ről!!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Külső program használata én szerény véleményem szerint nem a legjobb megoldás. Általában az ilyen céhes fórumok a játékban szoktak lenni. Nem egy ilyen játékkal játszottam már és szinte mindegyikben volt. Itt az elejétől fogva nem igen törődtek vele, hogy működjön. A mobilos platformokon egyszerűen nem is volt elérhető. Csak PC-ről!!

szerintem meg pont nincs értelme ilyen dolgoknak játékon belül (soha nem lesz olyan jó, meg egy nagy adag problémát is rejt, hogy csak egyet említsek moderálás), ami 2 sornál több az nem játékba való... az meg hogy valami nincs 2021-ben mobilon elérhető állapotban az olyan mintha nem is létezne...
 
Fent