céhexpedíció

stefanrex

Új tag
Megkezdtem a céhexpedíció feladatainak végrehajtását az 1. szinten, még a gyarmatosítás korában indítva, de közben átléptem az ipari korba. Sajnos a céhexpedíció viszont maradt a korábbi korban (gyarmatosítás kora), így a nyeremények egy része már elavult (gondolok a katonákra és a hadi dolgokra)... A moderátoroknak írtam és azt a választ kaptam, hogy végig abban a korban marad a céhexpedíció, amelyikben elindítottam. Az lenne a javaslatom, hogy ha a céhexpedíció már fut és közben korlépés történt, az történjen meg céhexpedícióban is, függetlenül attól milyen korban indítottam el. Remélem elég érthetően írtam le a problémát.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Megkezdtem a céhexpedíció feladatainak végrehajtását az 1. szinten, még a gyarmatosítás korában indítva, de közben átléptem az ipari korba. Sajnos a céhexpedíció viszont maradt a korábbi korban (gyarmatosítás kora), így a nyeremények egy része már elavult (gondolok a katonákra és a hadi dolgokra)... A moderátoroknak írtam és azt a választ kaptam, hogy végig abban a korban marad a céhexpedíció, amelyikben elindítottam. Az lenne a javaslatom, hogy ha a céhexpedíció már fut és közben korlépés történt, az történjen meg céhexpedícióban is, függetlenül attól milyen korban indítottam el. Remélem elég érthetően írtam le a problémát.
Na ne már :) Még egy időutazó :)
Mi a problémád? Egy hét alatt az a 24 katona, vagy az eladható 6-8 épület?
A következő héten pedig jön majd a panasz, hogy nem megy a CE úgy, mint eddig, és tessék a frissen korváltóknak (mert még nem elég fejlettek) könnyítést megoldani!
De tényleg ezért kell panaszkodni?
Miért nem ütöd azt a vasat, hogy használhatóbb és értékesebb nyereményeket dobáljon! Vagy hogy a kisebb koroktól felfelé, már nincs szükségünk az ezredik tervrajzra, és ha mégis muszáj, akkor legalább olyat adjon, ami le is van téve! De simán lehetne akár 5. szint is, mert ezt a kabátot már kinőttük!
 

stefanrex

Új tag
Kedves PrOfÉTA !

A Te javaslatod tényleg építő jellegű, én nem olyan rég óta játszom, igyekeztem lassabban kort váltani. Volt már, hogy túl sokáig (szerintem) időztem és az sem volt jó... szóval most talán hamar váltottam kort. Szóval igazad van.
(idézve téged): "Miért nem ütöd azt a vasat, hogy használhatóbb és értékesebb nyereményeket dobáljon! Vagy hogy a kisebb koroktól felfelé, már nincs szükségünk az ezredik tervrajzra, és ha mégis muszáj, akkor legalább olyat adjon, ami le is van téve! De simán lehetne akár 5. szint is, mert ezt a kabátot már kinőttük!"

Köszi. További jó játékot! Üdv : stefanrex
 
Fent