Céhet keresek.

DeletedUser2724

Guest
Brisgard szerveren céhet keresek.Most kezdtem a játékot. Aktív játékos vagyok, és szeretnék egy összetartó jó csapat tagja lenni.
Célom a céh és a társak segitése, és a legjobbak között lenni a szerveren.
Ha valamelyik top céh felvenne, írjon ide vagy a játékbeli nevem Rolisteel.

Köszi :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Egy aktív céhet keresek! Nemrég kezdtem a játékot, aktív vagyok. Ha felvesztek egy céhbe, mindent meg fogok tenni, hogy megfeleljek az elvárásoknak! Kérlek, írjatok a játékba, a nevem henzol!
 

DeletedUser13656

Guest
Sziasztok!

Most kezdtem a játékot. Jobbára hétvégente aktívkodom a virtuális világokban.
Céhet keresek Brisgardon.

Slandyke
 

DeletedUser23011

Guest
Sziasztok!
Most kezdtem a játékot. Szeretnék egy aktív céh tagja lenni. A nevem a játékban Zivatar75 .
Zivatar
 

DeletedUser23065

Guest
Köszönöm. Megtaláltam a céhem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Üdv Mindenkinek!
Aki Brisgardon aktív játékos, azt szívesen felvesszük a Collaboration nevű céhbe.
Nálunk nem kötelező semmi, csak annyi a követelmény, hogy támogassuk egymást a céhen belül!
Pontkövetelmény nincsen, de látható legyen a fejlődésed!
Nem kötelező a gép előtt ülni naphosszat, vagy támadni, úgy játszol, ahogy akarsz, hiszen ez egy játék és nem egy életforma.
Amennyiben ezek alapján szimpatikus bárkinek is a céhünk, várjuk szívesen a jelentkezését üzenet formájában, papeno-nál vagy hunpit-nál.
Üdv: Papeno
 

DeletedUser23348

Guest
Sziasztok!
A Brisgardon vagyok új játékos. Most kezdtem pár napja. Aktív vagyok amennyire csak lehetek. Egy 4 hónapos kisfiú anyukája vagyok, és így lehetnek olyan napok, hogy nem tudok olyan aktív lenni, de mindent megteszek. Szeretek másokat motiválni, és takarítani náluk.
üdv: sissyi
 

DeletedUser23348

Guest
Sziasztok!

Köszönöm a megkereséseket:), Már választottam céhet ahova beléptem, de mindenkinek köszönöm a megkeresést:)
 

DeletedUser16956

Guest
A Brishgard egyik legjobban működő céhe a miénk.
Sokat keresgéltem míg a Tyrell céh falai mögött menedéket leltem.
Ha szeretnél gyorsabban fejlődni újra, jobbra vágysz akkor keress meg bennünket.
Heti 2x látogatás amit elvárunk és heti 3000 pont fejlődés ami alacsonyabb szinten is gyerekjáték.
Ha velünk szeretnéd elképzelni a jövőt akkor bátran csatlakozz. Ha kérdésed van, vagy nincs meghívód hozzánk keress engem. zozo72 néven futok. vagy akár Kisztiit és Lesusiust.

Köszönöm hogy elolvastad.
Szép napot
 

DeletedUser22104

Guest
Sziasztok
A Royal Darkmoon céhbe AKTÍV tagokat keresünk annyi a feltétel hogy látogasd céhtársaidat AKTÍVAN és kész.Várom a jelentkezést esi75 néven találtok meg.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Céhet keresek! Aktív játékos vagyok, a korai középkor fejletségével!
Ajánlatokhoz indoklást és egy játékban elérhető nevet is írjatok, köszönöm!
 

DeletedUser23615

Guest
Sziasztok!

Brisgardon keresem a céhemet. Még csak a vaskor elején tartok, de aktív vagyok.

Köszi,
zedur
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!!
Brisgardon indult a céhünk a Patriots. Megbízható, használható embereket keresünk és szeretnénk egy összetartó, GvG bajnok csapatot összehozni. Ha felkeltettük érdeklődésed keresd meg Zolka20110-et vagy engem. Addig is jó játékot!
Üdv: pr2pr2
 

DeletedUser23796

Guest
Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékot. Jelenleg a vaskorszak elején tartok. Naponta több órát játszok. Aktív céhet keresek közös segítség és kereskedelem céljából. A játékbeli nevem Drenalien.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Vaskorszakban tartok és céhet keresek.
Rendszeresen játszom.
Köszönöm, ha küldtök meghívót!


Köszönöm, már tagja vagyok egy céhnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24539

Guest
Sziasztok!
Relax "B" Egy tanuló céh. Főként kezdő játékosok belépését várom a céhbe. Belépés autómatikus, nem szükséges meghívó. Semmi nem kötelező, ha tudod segítsd a társaid! :)
 

DeletedUser

Guest
Üdv!

Brisgard szerveren aktív céhet keresek, kereskedelem, egymás segítése céljából.
Játékban is ez a felhasználó nevem.
 

DeletedUser24539

Guest
Sziasztok!
a Relax "B" céh keres alacsony pontszámú vagy kezdő társakat. Mindenben segítünk! :)
A belépés autómatikus, nem szükséges meghívó!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Céhet keresek. Napi szinten vagyok aktív a játékban, inkább délutáni és esti órákban.

Üdv.,

Canary88
 
Fent