Céhet keresek

DeletedUser12793

Guest
Sziasztok.
Egy komolyabb Céhet keresnék, ahol összetartás és mindenapos segítség"motiválás" van. Minden nap játszom, jelenleg a korai középkort taposom, 4300 pontál tartok. 27 éves vagyok 7 éve játszom hasonló játékokkal. Ha volna egy jó kis csapatba hely, akkor szívesen csatlakoznák. köszönöm.
" a játékban is úgyan ez a nevem"
 

DeletedUser5711

Guest
Ha aktív vagy, szeretsz harcolni és viszonzod a céhtársaknak a takarításokat akkor írj nekem meghívóért arvahallban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21319

Guest
Sziasztok. Céhet keresek!! Aktív játékos vagyok.
 

DeletedUser16956

Guest
Csatlakoznék egy normálisan működő céhbe. 16 ezer körüli ponttal, a Késő középkor kapujában. De nem akarok átlépni amíg össze nem szedem magam.
Feltétel. Aktív fórum és segítőkész játékosok.
 

DeletedUser16956

Guest
Csatlakoznék egy normálisan működő céhbe. 16 ezer körüli ponttal, a Késő középkor kapujában. De nem akarok átlépni amíg össze nem szedem magam.
Feltétel. Aktív fórum és segítőkész játékosok.
Megtaláltam !
 

DeletedUser21200

Guest
Sziasztok!

Aktív tagokat keresünk a céhünkbe (SG Empire).Sajnos jelenleg jó ha 10 ember játszik nálunk,a többiek abbahagyták.2 tagunknak van 1-1 nevezetes épülete,de céhtársak nélkül elég nehézkes fejlődni.Semmilyen kikötés vagy követelmény nincs,csak legyél aktív!
Ha valakinek van kedve csatlakozni,az kérem írjon nekem egy levelet játékon belül.A nevem: maximus4
Köszönöm!
 

DeletedUser22640

Guest
Az Arshvall szerveren keressük aktív tagjainkat!

Céhmesterek néven fut a céh!

Feltételeink, az hogy csak és kizárólag a céh által megszabott igazságos kereskedéssel lehet játszani!
Nem kell, hogy pontmilliomos legyél, nem kell, hogy naponta lezúzzad a szomszédokat.

Ha érdekel a dolog írj rám:

spartaian
 

DeletedUser23352

Guest
Sziasztok!

Céhet keresnék. Már több, mint 1 éve játszom, de sajnos a mostani céhemből eltűntek az emberek. Segítek mindenkinek akinek csak tudok. Próbálok minden nap aktív lenni, de egy 4 hónapos kisfiú apukája vagyok, és így ha eltűnök pár napra, annak megvan az oka:)

Üdv

empiror
 

DeletedUser23377

Guest
Sziasztok!
Játékostársakat keresek, céhtársakat.
Még csak tanulom ezt a játékot, bár van némi tapasztalatom hasonló játékokban.
Aktívan, napi rendszerességgel játszok, mert érdekel, és ha érdekel, akkor játszok:)
 

DeletedUser

Guest
Broken Rose egy kis tagleépítés után, 10000 pont felett lévő játékos céhtagokat keres pár szabállyal! lényeg hogy aktív tag legyél és tarsd szem előtt a csapatmunkát! Cirgard viláról beszélünk!
 

DeletedUser521

Guest
Arvahall világon a Global Units céh tagokat keres, a lényeg h légy aktív, szint nem számít.
Írj levelet ha csatlakoznál, ugyanezen a néven találsz meg. :)
 

DeletedUser16956

Guest
A Brishgard egyik legjobban működő céhe a miénk.
Sokat keresgéltem míg a Tyrell céh falai mögött menedéket leltem.
Ha szeretnél gyorsabban fejlődni újra, jobbra vágysz akkor keress meg bennünket.
Heti 2x látogatás amit elvárunk és heti 3000 pont fejlődés ami alacsonyabb szinten is gyerekjáték.
Ha velünk szeretnéd elképzelni a jövőt akkor bátran csatlakozz. Ha kérdésed van, vagy nincs meghívód hozzánk keress engem. zozo72 néven futok. vagy akár Kisztiit és Lesusiust.

Köszönöm hogy elolvastad.
Szép napot.
 

DeletedUser23440

Guest
Szevasz!
Amennyiben aktuális még az ajánlat,szeretnék belépni a céhbe!
Vaskorszakban vagyok,egy hónapjakezdtem a játékot!
 

DeletedUser24438

Guest
Sziasztok :)
Arvahall szerveren céhet keresek :)
Általában minden nap belépek :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!!!
Arvahall szerveren keresek én is céhet, naponta többször van lehetőségem belépni.
 

DeletedUser24525

Guest
Sziasztok!

Én céhet keresnék, de a fórum látogatottságát látván nem nagyon bízom benne, hogy ezen a csatornán keresztül ez a tervem sikerrel járhat. :)
Olyan céhet keresnék aki hajlandó korai középkor végén járó játékossal is foglalkozni, napi szinten be tudok lépni a játékba és szívesen takarítok :)
A játékban is ezen a néven vagyok megtalálható.
Üdv
 

DeletedUser24516

Guest
Sziasztok!

Én céhet keresnék, de a fórum látogatottságát látván nem nagyon bízom benne, hogy ezen a csatornán keresztül ez a tervem sikerrel járhat. :)
Olyan céhet keresnék aki hajlandó korai középkor végén járó játékossal is foglalkozni, napi szinten be tudok lépni a játékba és szívesen takarítok :)
A játékban is ezen a néven vagyok megtalálható.
Üdv

Szia, írj rám játékban, és megbeszéljük a dolgokat :) "NightFury"
 

DeletedUser24530

Guest
Sziasztok!

Céhet keresek, naponta többször is belépek. Várom a meghívásokat.

Köszi
 
Fent