Céhet alapítok: Az Uralkodók + TGF-t hírdetek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Helló! Alapítanék egy céhet: Az Uralkodók!
Mindenkit szívesen várok, egyelőre nincs követelmény!


Magamról:

Szeretek böngészős játékokkal játszani, jelenleg csak ezzel játszok, de ezt nagyon megszerettem. Már játszottam mindegyik jó böngészős játékkal, főleg az ehez hasonlókkal. MMORPG-t is játszok.
Itt az oldalam, ahol leírtam magamról pár dolgot és "reklámozok" egy játékot: http://demonface-player.mindenkilapja.hu/ .
Ez a játék nagyon megtetszett és viszonylag bele is jöttem. Ami meghátráltat a fejlődésben az a suli és a tanulás, ami elveszi az időmat + a szabadidőmet be kell osszam(haverok, Forge of Empires és egy másik játék). Ennek ellenére a szomszédok közül(vagyis 80 játékos közül) a 10. vagyok és egyre feljebb kerülök. Szeretek egy csapatot összekovácsolni és irányítani, hogy minnél jobbak legyünk. Voltam már sok játékban vezér.


A céhről:

Céh név: Az Uralkodók
Rövidítés: Uralkodók
Összefogással szeretnék összehozni egy jó hangulatú és erős csapatot, akik segítik egymást mindig.
Ha nem tudok elég összetartó embert összeszedni, vagy nem leszek mégsem jó vezér, akkor megpróbálok valamit csinálni,(pl.: beolvadás, új vezér választása) de biztos megtalálok egy tökéletes megoldást.
Ki fogok ossztani majd feladatokat(pl.: hadvezér, segéd, diplomata, stb.), mert senki se tud mindent egyedül csinálni.
Nem akarok teljhatalmú lenni ugyanis nekem a játékélmény és a jó hangulat a fontos.
Most nem szeretnék sok mindent írni(nem is nagyon tudok, mert szorit az idő), de szerintem ennyiből is lejött amit akarok.


Egyébb:

Ha van kérdésed vagy szeretnél valamit megtudni, akár rólam, akár a céhről, nyugottan tedd fel hsz.-ben vagy írj üzenetet.
Ezeket a szavakat ne úgy vegyétek, mint valami hamis szöveg, azért, hogy becsapjalak és ide csaljalak titeket. :)
Követelmény nincs, levélben vagy hsz.-ben lehet jelentkezni, ha érdekel a dolog.
Szeretettel várok mindenkit! :)
Ha még eszembe jutt valami, vagy valami új infó lesz, akkor ide és új hsz.-be is ki fogom írni.
Ami még eszembe jutott: -Az én nevem a játékban ugyan ez, DemonFace.

Üdv, DemonFace!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser32

Guest
Szia!
Tisztelettel jelentkeznék a megalapítandó céhedbe.
Több helyen játszom jelenleg is és több játéknak aktív tagja voltam a múltban. Mint mindenkinek ez a játék nekem is új és így tudom hasznosítani a sokféle tapasztalatomat amit az imént említett helyeken szereztem.
Voltam vezető és alárendelt pozícióban egyaránt. Nem török meg nem érdemelt babérokra, azokért szeretek megdolgozni és készséggel segítem támogatom azokat a játékosokat akikkel egy csapatban egy célért játszunk.
Elsődleges célom természetesen itt is mint mindenhol a lehetőségeimhez mérten a legjobb helyezés elérése.
Sokszor csak megfigyelek dolgokat és csendben meghúzódva a háttérben olvasgatom a fórumot és figyelem a reakciókat. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok aktív csupán azt, hogy koromnál fogva nem mindig tudok azonosulni azon dolgokkal amikről ott éppen szó van. Viszont a csapat érdekeit szem előtt tartva nem tudom tolerálni az igazságtalanságot, a bomlasztást, az árulást és a minden alap nélküli követelőzést.
Következetes vagyok és tudomásom szerint még nem panaszkodott rám senki.
Céhből, klánból, szövetségből akaratom ellenére még nem távolítottak el sohasem.
Első lépésben bemutatkozás képpen magamról ennyi.
Remélem lesz rá lehetőség, hogy jobban megismerjük egymást és egy jó csapatot és baráti társaságot gyűjtsünk magunk köré :)!
Üdvözlettel!
miller974 "alias: Zoli"
 

DeletedUser

Guest
Szia! Nagyon örülök a jelentkezésednek, felveszlek, mihelyt megalapítom a céhet. Csak azt kérdezném, hogy mi a játékbeli neved(de, gondolom ez)?
 

DeletedUser

Guest
Oszlatok

Hali! Oszlatom a céhet, mivel hogy nagyon kevesen jelentkeztek, túl sok feladatom lett volna és kevés az időm, plusz nem tul jó a rangom. És még egyéb okok miatt. Megértéseteket köszönöm!

Üdv DemonFace!
 

DeletedUser

Guest
Oszlatok

Hali! Oszlatom a céhet, mivel hogy nagyon kevesen jelentkeztek, túl sok feladatom lett volna és kevés az időm, plusz nem tul jó a rangom. És még egyéb okok miatt. Megértéseteket köszönöm! A topicot kérem zárják vagy töröljék a moderátorok.

Üdv DemonFace!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent