Céhes gondok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21761

Guest
Kedves Játékosok, Moderátorok!

Olyan problémám lenne, hogy tagja vagyok egy Céhnek, ahol nagyon jó kis csapat alakult ki, mi akik aktív tagok vagyunk szépen segítjük a céhtársainkat. De sajnos a CÉH alapítója úgy néz ki hogy abbahagyta a játékot, és több hete inaktív. A kérdésem az lenne, hogy lehetne-e változtatni a céh vezetésén? Vagyis.. ki lehetne nevezni valaki mást vezetőnek, aki törődik is vele?
Most ép azt fontolgatjuk hogy kilépünk és másikat csinálunk, de mivel eléggé jó helyen állunk, nem szívesen adnánk fel csak úgy, ha van mód a változtatásra.

Üdvözlettel: Annee76
 

DeletedUser21851

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok kilépni a céhből?
 

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok kilépni a céhből?

Rámész a Globális ikonra alul majd rákantintasz a céhed lehetőségre utána tagok és végül ott van a nevednél pirossal a céh elhagyása ezt megerősíted hogy igen és kész is!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Szeretnék egy céhet alapítni de nem tudom hogyan álljak neki.Egy kis segítség kellene.
Előre is köszönöm!
Bagira28
 

DeletedUser

Guest
  • Építési sor melletti fülre (balról második:Globális)kattints.
  • Válaszd a második ikont (A céhed).
  • Jobb oldalon:Új céh létrehozása.
  • Értelemszerűen válassz nevet,majd kattints a "Létrehozás"-ra.
 

DeletedUser22257

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy céhen belüli tagok küldhetnek-e egymásnak csapatokat védelembe v.támadáshoz?
 

DeletedUser

Guest
Lenne egy kérdésem: Akkor is tudok céhtárssal kereskedni, ha nem a szomszédom? Vagy csak kizárólag szomszédokkal lehet kereskedni?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Razzior, Üdv a Fórumon!

Persze, velük bármikor tudsz kereskedni, méghozzá ingyen. Talán ezek a legnagyobb előnyei a céheknek.

-T
 

DeletedUser24551

Guest
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy tagja vagyok egy Céhnek, Group of Friends-nek, amit anno együtt csináltunk. Aktívak vagyunk és irányitgatom a Céhet, mert a régi tagok több hete nem léptek be, és több hete inaktívok. A kérdésem az lenne, hogy lehetne-e változtatni a céh vezetésén és az inaktívok céhből torténő eltávolításával kapcsolatban? Vagyis.. ki lehetne nevezni valaki mást vezetőnek, aki törődik is vele? A jelenlegi tagokat is én vettem már fel, írtam levelet a céh vezetőnek, de mivel inaktív így nem is válaszol.
Történt egy vezetőcsere pár napja, de természetesen egy másik inaktiv tag lett a céhvezető.
Morfondíroztam, hogy kilépünk és másikat csinálunk, de mivel nem szeretnénk megint nulláról indulni, nem szívesen adnánk fel csak úgy, ha van mód a változtatásra.
Köszönöm.
 

Vanek ur

Aktív tag
Voltunk már mi is ilyen problémával szemben; és ha tényleg inaktív az alapítói jogok birtokosa, akkor a support át tudja adni az alapítói jogokat. Nálunk ez nem volt egyszerű, mert az alapító hetente 1-2 alkalommal felnézett, de semmi egyéb reakciója nem volt (még a privát üzenetekre sem) - így a support mindig csak azt írta, hogy az alapítói jogok tulajdonosa nem inaktív, így nem tudja átruházni másra. Aztán úgy sikerült ezt megoldani, hogy valaki megszerezte a telefonszámát, és rá lett csörögve, hogy ha már nem játszik, akkor legalább az alapítói jogokat rakja át arra, aki ezt vinné.
De a lényeg: a játékon belül jobb-klikk; aztán onnan a support felé egy jelzés, hogy szeretnétek átrakni az inaktív alapítóról az alapítói jogokat XY-ra, és vélhetően meg is csinálják Nektek.
 

DeletedUser24551

Guest
Jó reggelt!
Vanek ur köszönöm szépen a segítséged!
Írok a supportnak.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Alapítottam egy céhet.Eddig rendben is lenne.
Csak szeretnék fórumot nyitni meg kicsit össze hozni az embereket,segíteni az eventek felkészülésére... stb,csak hogy nem tudom hogy kell
elkezdeni.
Segítenétek ebben,
Köszönöm szépen Üdv Ibolya50
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent