Kibeszélő céhes expedíciók

DeletedUser23523

Guest
Sziasztok!

Tud valaki esetleg egy jó csapat összeállítást hármas szintű expedíciónál távoli jégkorszakban? Az utolsó előtti csatánál egyszerűen nem tudok olyan összeállítást amivel meg tudnám nyerni a második kört. Köszönöm!
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok!

Tud valaki esetleg egy jó csapat összeállítást hármas szintű expedíciónál távoli jégkorszakban? Az utolsó előtti csatánál egyszerűen nem tudok olyan összeállítást amivel meg tudnám nyerni a második kört. Köszönöm!

Szerinted fejből vágjuk, hogy milyen egységek voltak annál a kapunál? :)
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok!

Tud valaki esetleg egy jó csapat összeállítást hármas szintű expedíciónál távoli jégkorszakban? Az utolsó előtti csatánál egyszerűen nem tudok olyan összeállítást amivel meg tudnám nyerni a második kört. Köszönöm!
Már régen volt, de ha sok plazma van akkor 8 holnapos harci drón. A plazma és a teknőc sem tud repülő egységet támadni, állnak mint a hülyék és azért holnapos egység, mert az volt az utolsó normális, ahogy a jövős lebegőtank.
 

erika5503

Aktív tag
Kérdésem az lenne, hogy megoldható-e az a kimutatás mint a világoknál a rangsor, játékosok rangsora és mikor volt játékban és a nevik szinte.

Arra gondoltam, hogy az expedíció teljesítését visszamenőleg is jó lenne látni a céhben. az aktuális hetet azt látjuk, míg a következő el nem kezdődik.

Megoldható-e ez is esetleg, mert oly sok mindent már meg tudunk nézni a játékosokról....inaktivitást...fejlődést.

Köszönöm a figyelmeteket és a válaszotokat előre is
 

DeletedUser26204

Guest
Főleg adminoktól kérdeznék most! Céhen belül beszélgettünk, és kiderült, hogy pl. 3. szint végén valakinek csak 15%, nekem konkrétan 30%, de olyan is akad, akinek 100% bónuszos az ellenség. Lehet azt tudni, hogy ezek a %-ok mitől függnek?


Attól függ, hogy milyen korban vagy...krornként nő az ellenség hadereje, tehát aki harccal tolja az expedíciót annak korról korra erősebbnek kell lennie ugyanazon szint megtartásához.
 

DeletedUser26204

Guest
Szerintem töröljék el a jutalom egységet. Vagy maximum minden egyes térképen csak egyet lehessen kapni.
Így értelmét vesztik a katonai épületek, a csatákra szakosodott emberek városai,valamint tulajdonképpen ez jogosulatlan előny, mert pl. aki a késő középkor elején van és kap mondjuk minden héten három ágyút és 2 nagy íjas íjászt, rögtön előnyben van. Szerintem nagyon rossz ez a jutalom egységes renszer. Teljes mértékben ellenzem. A katonai erőt a fejlettséghez kéne kötni, de ez a lehetőség teljesen hazavágja a játék lényegét szerintem.

Szerintem tanuld meg megvédened magad inkább... Növelni lehet a városvédelmet szent lángokkal... nálunk a céhen belül sokaknak 20 fölötti darab számban van....illletve boldog vazul, meg deal kastély és agyag hadsereg.... De szent lánghoz ugye kell ereklye templom is, meg tudni is kell tolni azexpedíciót, mert az 56-os kapunál elég gyakran 50% esély van rá megszerfezni.

A másik fele, alcatrazszal is lehet naponta katonákat nyerni, a javaslatod nem mentene meg akkor sem a támadásoktól....
 

DeletedUser26204

Guest
A céh expedícióval kapcsolatban kíváncsi lennék arra, hogy fordulhat elő olyan, hogy egy egyhelyben álló nehézgyalogsági egységet miért 4db ugyanolyan egység közvetlen egymást követő 1 ütésével tudok leverni? Megjegyezném, nincs a térképen olyan pont, amelyen egy ilyen egységem kibírna 4 ütést, akár a gyengébb katonáktól is! Ugyanolyanoktól meg max. 2(talán 3, de 4 soha!) és vége is!
Ui.: Majd elfelejtettem, és mindezt úgy, hogy 6% védekezési és támadási bónuszt ad az Aacheni-m.

NA pont az a baj, hogy nincs benned elég kraft..... 6% az semmi..... Nekem 440 % környéki a városvédelmem..... ÉS kocsma bónusszal 200 fölé is tudom vinni a támadási bónuszomat :))) Növelni kell a támadó erőt és kevesebből is leszeded majd.
 

DeletedUser27095

Guest
Sziasztok!
Kérdésem a következő: Jelenkoros vagyok és a céhexpin posztmodernes árukkal tárgyalok! Miért?
 
Fent