Céhek kincstára

Horribile Dictu

Aktív tag
A gondolatom az lenne,hogy sok kis céh van és céhekben sok nyersanyag fel tudott halmozódni. De vannak olyan céhek akik fuziónálnának ,de sajnálja a céhet amiben van,mert tele van nyersanyaggal. A javaslatom olyan lenne,hogy megbízott céh vezető a céh kincstárból tudhasson átadni másik céhnek nyersanyagot.
( Különösen értem a jelenlegi céhekre, újjonnan létre jövő céh akik azon fondorlatoskodna ,hogy csinál kisebb céhet és majd a kisebb korú árukat,majd áttermeli az anya céhbe azt ne tudja meg tenni vagyis ő legyen leszabályozva azzal,hogy bizonyos eltelt idő vagyis 2-3 év után lehetne erre jogosult. )
 

Xadornix

Aktív tag
Az átadással elég sok trükközésre nyílna lehetőség, ahogy Te is említesz ilyen példát.
Sokkal jobban elérné a felvezetett célt, ha lenne "fúzió", mint funkció. Összes tag és a kincstár is egybeolvadna. Nyilván nem ilyen szimplán, mert persze ezzel is lehetne mit trükközni, főleg a céhen belüli jogosultságokkal. Arra mondjuk lehetne megoldás, hogy az X ideje meglévő tisztségek öröklődnek át, a frissek nem, és mondjuk az alapító jogok egy ideig nem elvehetőek egymástól. Vagy valami ilyesmi.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Itt most arra gondolok,hogy sokan azért nem akarnak egybe olvadni,mert a kincstár tele van,mert épp csak pihenő céhnek volt használva. De igen ,egy fúzió funkció is jobb volna ,mint egy több éven keresztül épített céhet csak úgy megsemisíteni. Ami a nyersanyag felhalmozódás miatt értékessé teszi azt. Persze tisztában vagyok vele,hogy sokan mások keresnék ennek a módszernek az olyan előnyét amire épp most nem gondol az ember,de ha van szabd kereskedelem játékos és játékos között,miért ne lehetne céh és céh között? A céh dönti el kinek is adja azt és ezért említettem,hogy az újjonnan alakuló céh (mert épp akar egyet,pont e-miatt,ne tudja használni ezt a funkciót csak bizonyos eltelt év után).
 
ha felhalmozódott az anyaga akkor legalább tud csatázni és építeni minek adja oda másnak.... ugyan annyit tud ütni a saját céhében mintha átmegy egy másik céhbe... és igen egyből lenne trükközés az anyaggal :)
 
Fent