Új verzió céhbajnokság

DeletedUser24487

Guest
Milyen kritériumok szerint válogatják össze a céheket? ha?:))
 

DeletedUser24487

Guest
Hát ,ettől tartottam,semmi kritérium,össze -vissza mindenféle céh,:)
mégnagyobb szakadásokat érnek el vele:(
 

DeletedUser24348

Guest
A várható módon sikerült összeválogatni a céheket a bajnokságra.
 

DeletedUser24968

Guest
Az előzetesen meghirdetettel ellentétben sikerült a kategóriákba a lehető legeltérőbb szintű céheket beválogatni. Kíváncsi leszek, hogy fog a 9-es szintű céh egy 51-es szintűt megverni, vagy akár csak a közelébe kerülni. A kisebb céheknek így esélyük sem lesz a első 3 hely bármelyikére befutni. Ez a tapasztalat 2 világbeli kisebb céh tagság alapján született (Brisgard, 24-es, Dinegu 9-es).
 

DeletedUser24348

Guest
Nálunk ugyanez a helyzet, 58 vs 13.
Megláttam a listát és már láttam is hogy az 1 hely felejtős. Kíváncsi lennék hogy abban a 13-as szintű szövibe mekkora a lelkesedés.
 

DeletedUser24612

Guest
Az megvan, hogy a % számít? Lehet bármennyi céh pontot, az számít hogy az adott céh hány darab expedíciót csinált és ez mennyi a tagokhoz képest. A C szerveren egy 12 -es céh az első (21.7%), mi 38 -asok vagyunk (17.1%).
 

DeletedUser24968

Guest
Mondjuk csak céh méretet említettek a leírásban, nem szintet.
 

Asani

Tag
Szerintem nem, ugyanis ha az aktivitást vesszük alapul, egy 58-as céhen belül sem mindenki aktív, így van esélye elviekben egy kis céhnek olyan tagokkal akik képesek végigvinni az expedíciót. Más kérdés, hogy a magas korú tagok nagy céhekben érzik jól magukat, és a kis céhekben kevés az esélye hogy a többség végig tudná vinni az expedíciót. De nehéz ez esetben igazságosnak lenni.
Mivel nem pontokat hasonlít a verseny hanem hogy az összlétszám hány százalékban teljesíti az expedíciót egy aktív kis céh elviekben megverhet egy közepesen aktív nagyot. Az eddigi versenyekből látható, hogy a nagyobb céhek nagy százaléka 45-60% között teljesítenek. De mivel az elérhető nyeremény további céhpontokat eredményez nincs igazán vesztese sem a versenynek. Akik aktívabbak és ügyesebbek, azok nagyobb ütemben fejlődhetnek.

Véleményem szerint a céhpontok szerzésének eddigi tipikus módozatai, a GvG és a Hírességek csarnokai mellett az expedíció is egy versenyképes értéket mutat immár ha egy arányosan fejlődő céhet veszünk példaként.
 
Fent