Céh vs. Céh bónuszok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Szindbad

Új tag
Azt vettem észre, hogy a céhek szintje alapján a céhes csatákban kapott bónuszok az egyéni, szomszédokkal vívott csatákban is érvényesülnek. Ha egy nagyobb, magasabb szintszámú céh tagját támadom a szomszédok közül, akkor sokkal nehezebb legyőzni, mint korábban, vagy az azonos védelmű de kisebb céh tagját. Én látom rosszul vagy tényleg ez a helyzet. És ha ez, akkor ez szándékos, vagy programozói lezserség:) Szeretnék tisztán látni, ha valaki tud, válaszoljon!
 

DeletedUser23347

Guest
Sziasztok.
Engem kihozott a sodromból,mert jön egy gyémántos hapsi befektet és én aki idáig kínlódtam a céhemmel és azt veszem észre hogy egy kisceh,aki sehol sem volt most el is került a globálon.Ha valaki tud adni egy kis tájékozódást,megköszöném.
Ez aberráció, itt munka van befektetve MUNKA ÉS NEM GYÉMÁNT.
Kíváncsi leszek meddig fogtok elmenni ezzel a csarnokos menettel....
Gratula ez volt a legrosszabb húzásotok.
Gratula.
 

DeletedUser23505

Guest
szekelybicska, latom, csak a sajat befektett energiaddal torodsz, es abba egy pillanatig sem gondolsz bele, hogy vannak olyan mikrocehek is, akik szinten szeretnenek novelni a cehuk szintjen, es esetleg idovel Forge pontot latni a Varoshazan, de a Hiressegek Csarnoka nelkul ESELYUK SINCS ra! :D
Vagy szerinted majd megerosodnek annyira, hogy beszallnak valamelyik tartomanyba,(szinte csak elvetve talalni mar NJK szektorokat a megszallasi zonaban, de mire kepesek lesznek beszallni, mar csak 80 csataval tehetik azt meg,/szektor) es leigazzak az ott jelen levo mammutcehet? :D :D :D
Igenis KELL a Csarnok, jo otlet volt a Csarnok, en azt is nagyon banom, hogy a hadero bonuszat vissza veszik, de gondolom Te orulsz. :D
Nalunk van kb. 40 Csarnok a cehben, es nem hinnem, hogy Mindenki gyemantet vette, en az elso heten osszefociztam a Csarnok arat! Azert van ennyi Csarnokunk, mivel a tagok tudatosan osztonozve lettek annak lerakasara, a fenti okokbol! Ha hiszed, ha nem, abban is rengeteg befektetett munka rejlik, hogy hajlandoak voltak ennyi teruletet a cehnek ajandekozni a sajat varosukbol! :D :D :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent