Új hiba Céh haderő pontok jóváírása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25449

Guest
1.114.cda24ac05c (15.11.2017 9:32), itriumi (688733), hu1, hu_HU, WIN 27,0,0,187, Windows 7, Chrome/62.0.3202.94, 1366x637, OpenGL (336 MB VRAM)
Reprodukálhatóság: 1 (+1 amikor nem figyeltem még pontosan, de akkor sem volt jó szerintem)
A hiba: a legutóbbi céhküldetésen nem írták jóvá az expedíciós jutalom haderő pontokat
Miért nem a supportnak írok?: miért nem válaszolnak?
Amiért most ide írok: lehet hogy nem működik a supportos levelezés
Szeretném, ha holnap estig nyitva maradna ez a téma, 3 fényképet szeretnék feltölteni. Egyet a mai céh haderő állásról, egyet a jutalomról, és egyet este a jóváírt pontokról. Mindezt dokumentálási célzattal, ha a probléma már megoldódott, törlöm a témát, ha nem, akkor szeretném, ha egy illetékes eljuttatná a témát a supporthoz. Előre is köszönök mindent
 

DeletedUser23560

Guest
A gvg térképen meg tudod nézni, mennyi haderőpontot kapott a céhed, az eseménynapló fül alatt...
 

DeletedUser25449

Guest
A gvg térképen meg tudod nézni, mennyi haderőpontot kapott a céhed, az eseménynapló fül alatt...
Szia konkrétan az a bajom, hogy az előző expedíció pontjai nem lettek jóváírva. 806 haderő volt vasárnap este 8 után, és azt hiszem 865 hétfő este 8 után, nem tudom pontosan most de a supportnak megírtam. A gond csak az, hogy ez csak a gvg, és az almatermelőm, ugyanis 270 haderő volt az expedíciós jutalom. Egy gyors fejszámolás, 806+270+gvg+almatermelő(kb32-40)=865?
 

DeletedUser25449

Guest
És ez nem az első eset, ezért dokumentálom. Ha most rendben lesz lehet is törölni ezt a témát, de ha nem, akkor szeretném ha 4 hétre visszamenőleg minden céh jóváírását ellenőríznék
 

DeletedUser25449

Guest
211(vasárnap esti utolsó pont)+285(expedíció jutalom)+50(almafeldolgozó)=546 haderő pont. Este küldöm a képet, hogy megkaptuk-e
 

DeletedUser25449

Guest
Na erről beszéltem !!!!! Valaki legyen szíves a supporthoz eljuttatni a problémát
 

DeletedUser25449

Guest
Köszönöm, hogy végre valaki elmagyarázta érthetően. Ennek így van értelme, de mintha így sem lenne teljesen kerek a történet. Legalább tudom az elvet, csak sajnos nincs részletes kalkuláció, és jó lenne, ha mondjuk a személyes esemény naplóban is megjelenne minden nap, hogy mondjuk: "céhed xx haderő pontot gyűjtött össze" Ez a mostani rendszer eléggé félrevezető
 

Natti63

Új tag
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A céhem 12. szinten van. Összegyűjtve az aktuális expedíció során 238759 pont ez 1452 haderő pontot ér.
Egy másik céh, 13. szinten 202 083 pontot gyűjtött, és ez 2112 haderő pontot ér. Hogy is van ez?
Mivel lehet növelni a haderő pontokat?
Válaszotokat megköszönve: Natti63
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent