Céh fórum

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
1:

A 'Globális' menüben a 'A céhed' gomb mellé elférne egy 'Céh Fórum' gomb is, ami külön fülön nyitná meg a céhed fórumját, pont mint ahogy a játék fórum gomb viselkedik. Így nem kellene mindig megnyitni a teljes céh kezelőfelületet.

2:

A fórumon belüli írásoknál lehetne egy 'Látogatás' link is az 'idézet' és 'szerkesztés' mellett. Ahonnan automatiukusan meglátogathatnánk a post íróját. Persze ez valószínűleg csak akkor működhetne ha a játékon belül van megnyitva a fórum.
 

DeletedUser

Guest
Az elsőre mindenképp szükség van, viszont a másodiknak én nem látom értelmét.
 

DeletedUser

Guest
Úgyis minden tagot motiválsz, nem? Érdemes a profilszövegedbe kiirni, hogy nálad mit támogassanak.
 

Dahnar

Új tag
//Off - A hozzászólás törlését kérném.. rossz helyre írtam
Sziasztok!

Egyetértek Sipirccel..
Én ha mást nem is egy szerkesztés gombot a céhes fórum üzeneteiben erősen javallanék. Bármi hozzáfűzni valóm eszembe jut, akár egy szó, vagy egy javítás.. és nem tudom megtenni csak egy külön üzenetben.
 
Utoljára szerkesztve:

Csiliz

Aktív tag
Jó lenne a céhfórumnál, hogy a válaszokat fordított sorrendben is meg lehessen jeleníteni, azaz a legfrissebb lenne elöl, míg a legrégebbi leghátul.
 

DeletedUser25802

Guest
Kicsit kibővíteném a javaslatot.

- Jó lenne ha a céh fórum bekerülne mobil / tablet verzióba is, és úgy nyitná meg mint az üzeneteket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent